Топ Новини

Жителі Європи їдуть у пошуках кращого життя до країн, що розвиваються

13 лютого 2013 в 14:23

Люди тікають з охопленого кризою і безробіттям Євросоюзу в Австралію, Бразилію, Індію, Китай і навіть Росію.

Очередь, аэропорт, выезд
Безробіття в ЄС б'є всі рекорди

За час економічної кризи Євросоюз залишили кілька мільйонів осіб і кількість трудових мігрантів постійно зростає. Багато європейців їдуть у пошуках роботи до країн із ринками, що розвиваються.

"Їдуть до країн за межами Європи. На першому місці - Австралія. За оцінками, туди їде близько 60 тис. осіб на рік. Вони виїжджають за туристичною візою, але в реальності вони їдуть працювати в різних галузях, включаючи навіть сільське господарство", - зазначив італійський демограф Мікелле Получчі.

Ще один з активних еміграційних напрямків з Європи - Латинська Америка. Іспанці охоче перебираються в Аргентину, а португальці у Бразилію. Їдуть і в інші країни БРІКС - Росію, Індію, Китай, ПАР.

На думку Получчі, у результаті подібних переселень Європа втрачає і кваліфіковані кадри, і робочу силу. А ось ринки починають працювати швидше і ефективніше.

"Багато емігрантів - люди з вищою освітою, які довго вчилися. Еміграція працівників менш кваліфікованих спеціальностей також дуже значна. Мова йде про робітників, службовців готельного та ресторанного бізнесу тощо" - розповів він.

Нагадаємо, за даними Міжнародної організації праці, третина всіх безробітних в Європі нічим не зайнята вже більше року. Найвразливішою частиною населення виявилася молодь у віці до 24 років - 13% з них не можуть знайти роботу.

В 2012 році, за даними МОП, кількість безробітних у всьому світі збільшилася на чотири мільйони людей і в цілому зараз становить 197 мільйонів (6% усього працездатного населення Землі). У 2013 році, за прогнозами організації, чисельність безробітних у світі зросте ще на п'ять мільйонів людей.

Читайте також:

Країни єврозони поставили новий рекорд по безробіттю

Сорос застеріг Євросоюз від повторення долі СРСР

Голос Росії
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Онаніст 13 февраля, 19:10 От і все. економічний інтерес дорожчий за понти. То може не варто й думати про ЄС. Якщо в них такі ж шкурні цінності, як і в наших? Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...