У Держдумі звинуватили українця в обвалі російського рубля

24 грудня 2014 в 15:38

Підозри на топ-менеджера Московської біржі Романа Сульжика впали із-за його проукраїнської позиції.

курс рубля
У Росії шукають винного в девальвації рубля

Депутат Держдуми від "Єдиної Росії" Євген Федоров звернувся до Слідчого комітету з проханням перевірки діяльності директора Московської біржі по строкових ринків, громадянина України Романа Сульжика.

На думку єдинороса, він може бути причетний до свідомих маніпуляцій на біржі "для підриву стабільності" російського рубля і економіки Росії.

Наголошується, що підозри на Сульжика впали через підтримку Евромайдану, публікацію девізів Української повстанської армії в соціальних мережах, а також участі в опозиційних пікетах у Москві, зокрема на Болотній площі. Депутат заявив, що в такому разі можна говорити про скоєння злочинів за антиекстремістською статтею Кримінального кодексу РФ, а також за статтею про маніпуляцію ринком.

"Ми вважаємо, що удар по російській економіці був неспроста завдано саме таким чином. За чітко спланованою операцією стояли конкретні особистості, і однією з таких особистостей міг бути Роман Сульжик.... оздоровлення нашої економіки і повернення її на належний рівень без чищення п'ятої колони не можливе", - заявив Федоров.

Читайте також: Росіяни стали менше уваги приділяти Україні більше - девальвації рубля

Рубль з 27 листопада неодноразово оновлював абсолютні мінімуми після рішення ОПЕК не скорочувати видобуток нафти, яке прискорило спадну динаміку нафтових котирувань.

Несприятливим для рубля фактором, крім дешевої нафти, залишається дефіцит валюти через закриті зарубіжні джерела валютної ліквідності, тоді як російським корпораціям і банкам в грудні треба погасити більш мільярдів і близько $ 120 мільярдів у наступному році, за оцінкою Центробанку.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.12
EUR 29.45
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...