Топ Новини

Світові ЗМІ назвали імена найбільш імовірних кандидатів на наступного Папу

11 лютого 2013 в 20:37

У фаворити поки виходять 65-літній кардинал з Гани Пітер Терксон, 67-літній кардинал з Канади Марк Уелле, 80-літній кардинал з Нігерії Френсіс Аринзе, 77-літній італійський кардинал Тарчізіо Бертоне, 71-літній італійський кардинал Анджело Відколу.

Бенедикт XVI
ЗМІ називають імена найбільш вірогідних наступників Бенедикта XVI

У світових ЗМІ висловлюються припущення про те, хто стане наступником Папи Бенедикта XVI. Ймовірно, що після 35-літньої перерви на Престол Святого Петра може повернутися Папа-італієць, незважаючи на те, що кардинали з Італії втратили свою абсолютну більшість у священній колегії виборців.

З італійських кардиналів у пресі фігурують імена Міланського архієпископа Анджело Сколи (колишнього патріарха Венеції) і "міністра культури" Ватикану кардинала Джанфранко Равазі.

Також у фаворитах поки кардинал з Гани Пітер Терксон, кардинал з Канади Марк Уелле, кардинал з Нігерії Френсіс Аринзе.

Всього називається більше десяти імен.

- Ім'я нового Папи Римського стане відомо до 31 березня

Якщо на минулому конклаві, після смерті Іоанна Павла II перемога Йозефа Ратцингера не стала несподіванкою, тому що він був з найближчих співробітників Кароля Войтили, на цей раз цей "кардинальський пленум" може затягнутися і триватиме два-три тижні. Втім, майже всі оглядачі зазначають, що Ватикан отримає свого нового суверена до свята Великодня - 31 березня за католицьким календарем.

У всьому світі оцінюють вчинок Папи Бенедикта як жест "найбільшого християнського смирення і неймовірної сміливості" в умовах явної кризи його понтифікату. Незважаючи на формально довічний характер цієї посади, Йозеф Ратцингер вважав за краще залишити трон більш молодому і енергійному колезі, якому під силу відповідати на нападки секуляризму на Римсько-католицьку церкву, зберегти християнські позиції з найважливіших проблем моралі і сім'ї і "відповідати швидким темпам сучасного світу".

В історії папства дуже рідкісні випадки "вгадування" майбутнього намісника. Тут згадують старе римське прислів'я: "Хто приходить на конклав кандидатом у Папи, виходить з нього кардиналом". Ряд спостерігачів згадують старе пророцтво про те, що наступний після Бенедикта XVI, Папа Римський буде останнім.

Читайте також:

Зречення Папи схвилювало весь світ і здивувало навіть кардиналів

Ім'я нового папи римського стане відомо до 31 березня

Папа римський Бенедикт XVI відрікся від престолу

Папа Римський сповістив про прихід Спасителя і помолився за мир на Близькому Сході

За матеріалами: ІТАР-ТАСС
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...