Топ Новини

Румунія запропонувала створити флотилію НАТО в Чорному морі

18 січня 2016 в 06:27

Переговори щодо Чорноморської флотилії НАТО почнуться в лютому.

Флот ВМС ВМФ НАТО
Створення Чорноморської флотилії НАТО - один з пріоритетів політики Румунії в 2016 році

Міністерство оборони Румунії почне обговорювати з партнерами по НАТО питання створення в Чорному морі флотилії Альянсу. Дане питання є одним з пріоритетних для Бухареста в 2016 році, повідомляє прес-служба уряду Румунії.

Наголошується, що переговори з партнерами по створенню "Союзницької флотилії в Чорному морі" почнуться в лютому поточного року під час зустрічі міністрів оборони Альянсу в Брюсселі.

Створення відповідної структури ВМС обумовлено посиленням позицій Росії в Чорноморському регіоні, зокрема, після анексії Криму.

Читайте також: Розвідка ВМС США попередила про розвиток потенціалу військового флоту Росії

18 листопада Російська Федерація перекинула в аннексированный Крим новітні "кораблі-невидимки", заявив начальник відділу інформаційного забезпечення Чорноморського флоту капітан 1 рангу В'ячеслав Трухачов. За його словами, Чорноморський флот не поповнювався бойовими надводними кораблями цього класу з 2002 року, коли в Севастополь з Балтійського флоту був перекинутий ракетний корабель на повітряній подушці "Самум".

22 жовтня, командувач ВМС США адмірал Джон Річардсон заявив, що НАТО має переглянути своювійськово-морську стратегію на тлі активізації операцій ВМС Росії та інших загроз. За словами Річардсона, РФ демонструє бажання використовувати військову силу. Він зазначив, що кількість патрулів російських підводних човнів зросла на 50% з 2013 по 2014 рік.

На початку липня в командуванні НАТО закликали посилити військово-морські сили (ВМС) Альянсу в якості відповіді на "зухвалі" і "агресивні" дії Росії. Останнім часом військовий флот НАТО в основному брав участь у діях проти терористів і піратів, але тепер настав час протистояти військовим амбіціям РФ, зазначили учасники конференції з питань майбутніх викликів для флоту Альянсу в Лондоні.

За матеріалами: Росбалт
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...