Топ Новини

Рекордна конфіскація: влада Італії позбавила бізнесмена-мафіозі 1,3 млрд доларів

3 квітня 2013 в 14:30

У "короля вітряних електростанцій" конфіскували більше 40 компаній, вілли, будинки, землі, машини, катери і понад 60-ти банківських рахунків.

Вито Никастри
Віто Нікастрі в Італії відомий як "король" в області "зелених" технологій

Італійська влада конфіскувала у сицилійського бізнесмена Віто Нікастрі, підозрюваного у зв'язках з мафією, майно та фінансові активи на загальну суму 1,3 млрд євро. Це рекордний розмір конфіскації майна однієї людини, здійснений в Італії.

Підприємець, що займається поновлюваними джерелами енергії, отримав у місцевих ЗМІ прізвисько "Повелитель вітру" або "Король вітряних електростанцій".

Серед конфіскованого у нього майна - більше 40 компаній, 98 об'єктів нерухомості, у тому числі вілли, будинки, земельні ділянки і склади, а також машини, мотоцикли і катери, цінні папери і понад 60-ти його банківських рахунків.

Активи Нікастрі були заморожені ще у 2010 році. Тоді ж бізнесмена зобов'язали не залишати його рідне місто Алькамо на Сицилії на час слідства.

57-річний Віто Нікастрі за короткий термін зробив кар'єру від простого електрика з містечка Алькамо (з населенням близько 46 тисяч осіб) до лідера в області "зелених" технологій в Італії.

Він вкладав гроші у розвиток вітрової і сонячної енергетики, проте, як з'ясували поліцейські, енергетичний сектор був лише прикриттям для відмивання грошей "Коза Нострі", завдяки зв'язкам з якою Нікастрі вдалося зробити кар'єру.

Читайте також:

Сильвіо Берлусконі отримав рік в'язниці

Найбільші банки світу допомагають мафії зберігати свої заощадження - The New York Times

Сенат Італії очолить борець з мафією

Берлусконі платив данину сицилійській мафії за безпеку своєї родини

За матеріалами: РИА Новости
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
  • Кузя 3 апреля, 21:34 Влада Італії для мене ідеал, забрати в бандяка мільярд) але якщо реально то б хай комуністи як колись. розкоркулили тих олігархів і по всьому, я їх підтримую. Грошей в них вагонами, а головне наших грошей. Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Ладо 3 апреля, 14:59 Прекрасно. Сонячним братикам Клюєвим на замітку =) Якщо хто не знає, ці два молодца із ларца за наші бапкі побудували найбільшу систему сонячних батарей в Україні і за наші ж бапкі держава купує у них зелену електроенергію за ахрінітєльними "зеленими" тарифами. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...