Патріарх Кирило розповів православним жінкам України про небезпеку фемінізму

9 квітня 2013 в 19:37

Патріарх підкреслив, що жінка в першу чергу "берегиня домашнього вогнища, центр у житті родини", і виконання жінкою своїх традиційних обов'язків жодною мірою не ставить її в підлегле становище щодо чоловіка.

Патриарх Кирилл
Патріарх Кирило

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило вважає фемінізм небезпечним явищем, оскільки його прихильники ігнорують головне призначення жінки - бути дружиною і матір'ю. При цьому глава РПЦ не бачить нічого поганого в тому, щоб жінки робили кар'єру, займалися бізнесом і політикою, - головне, зберегти розумний баланс.

"Вважаю дуже небезпечним явище, яке називається фемінізмом, тому що феміністичні організації проголошують псевдосвободу жінок, яка в першу чергу повинна проявлятися поза шлюбом і поза сім'єю. У центрі феміністської ідеології не сім'я, не виховання дітей, а інша функція жінок, яка нерідко протиставляється сімейним цінностям. Напевно, не випадково, більшість лідерів фемінізму - це незаміжні жінки", - заявив патріарх Кирило на зустрічі з учасницями Союзу православних жінок України у вівторок, 9 квітня ву Москві.

Патріарх підкреслив, що жінка у першу чергу "берегиня домашнього вогнища, центр у житті родини", і виконання жінкою своїх традиційних обов'язків жодною мірою не ставить її в підлегле становище щодо чоловіка. При цьому предстоятель вважає, що сучасні жінки несуть навантаження, що перевершує чоловіче: вони не тільки займаються будинком, але і працюють.

"Не бачу нічого поганого в тому, щоб жінки робили кар'єру, займалися політикою, бізнесом і багатьма іншими речами, якими сьогодні в основному займаються чоловіки. Повинен сказати, що в багатьох професійних галузях жінки досягають сьогодні дуже великого успіху, і це свідчить про здібності і можливості жінки при правильному розподілі відповідальності, при правильній системі пріоритетів зберігати своє служіння в якості дружини, матері і одночасно приносити громадську користь", - додав патріарх Кирило.

Читайте також:

Феміністки влаштували акцію в Римі за право жінок ставати священиками і брати участь у конклаві

Філарет відповів Кирилу з приводу 1025-річчя хрещення Русі: Вам зарано святкувати

Патріарх Кирило відмовився святкувати Хрещення Русі поряд з Філаретом

УПЦ МП виступила проти закону щодо протидії дискримінації

Ведомости
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...