Німеччина більше не визнає паспорта з підконтрольних "Ісламській державі" районів

Поділитися
Німеччина більше не визнає паспорта з підконтрольних "Ісламській державі" районів Влада Німеччини більше не визнає паспорта Сирії та Іраку, які були видані в районах, підконтрольних ІГ © Нігіна Бероєва / Facebook
Глава МЗС Німеччини назвав недійсними всі документи, видані в сирійських містах Дейр-ез-Зор, Ракка і Ель-Хасак.

Влада Німеччини більше не визнає паспорта Сирії та Іраку, які були видані в районах, що знаходяться під контролем екстремістського угруповання "Ісламська держава".

Міністр внутрішніх справ Німеччини назвав недійсними всі документи, видані в сирійських містах Дейр-ез-Зор, Ракка і Ель-Хасак, а також в іранських провінціях Мосул і Анбар.

Відомо, що бойовикам ІД в цих районах вдалося роздобути безліч бланків паспортів.

У 2015 році урядовий радник в Лівії Абдул Басіт Харун повідомив, що бойовики ІД проникають в Європу під виглядом біженців. Він розповів, що контрабандисти ховають бойовиків ІД на суднах з нелегальними мігрантами.

Читайте також: У Німеччині "загубилися" 130 тисяч біженців

Раніше повідомлялося, що Німеччина займає найбільш активну позицію в прийомі біженців. У минулому році в цій країні більше 1 мільйона осіб подали заяви на статус біженця. Необхідність обмежити міграційне законодавство різго загострилася після нападу на жінок у новорічну ніч в 12 регіонах Німеччини.

14 січня бундестаг прийняв закон, згідно з яким мігранти, що шукають політичного притулку в Німеччині, повинні будуть отримувати "паспорт біженця". Претенденти на отримання статусу біженця будуть отримувати посвідчення при першому контакті з владою ФРН. Мігранти, які вже знаходяться в Німеччині, почнуть отримувати його з кінця лютого цього року. В документі будуть вказані ім'я, дата і місце народження, громадянство, стать, зріст, колір очей, стан здоров'я, освіта, професія і віросповідання. Документ буде містити фото і відбитки пальців. Всі дані будуть внесені в спеціально створену для цього центральну базу даних, доступ до якої матимуть всі зацікавлені відомства, включаючи поліцію.

У цілому розміщення, обслуговування та інтеграція біженців, що включає мовні курси, обійдеться Німеччині в 2016-2017 роках майже в 50 млрд євро.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі