Населення Німеччини зросло до 81,2 мільйона чоловік через мігрантів

Поділитися
Населення Німеччини зросло до 81,2 мільйона чоловік через мігрантів Через мігрантів населення Німеччини значно зросло © Нігіна Бероєва / Facebook
Приріст населення ФРН в 2014 році став найбільшим з 1992 року.

Основним рушійним чинником зростання чисельності населення Німеччини в 2014 році стала міграція, повідомила прес-служба статистичного відомства, передає українська редакція "Deutsche Welle".

За даними установи, у минулому році кількість населення Німеччини досягла позначки у 81,2 мільйон чоловік. Приріст населення склав всього 430 тисяч осіб. Це - найвищий показник з 1992 року, коли приріст склав 700 тисяч осіб.

В Німеччину в 2014 році прибуло на 550 тисяч більше людей, ніж виїхало з неї. У 2013 році позитивне міграційне сальдо становило 429 тисяч осіб.

Протягом 2014 року в Німеччині померло на 153 тисячі людей більше, ніж народилося. У порівнянні з роком раніше, негативна диспропорція між кількістю новонароджених і смертельних випадків скоротилася. У 2013 році дисбаланс становив 212 тисяч.

Найбільший приріст населення зафіксували в 2014 році в таких федеральних землях, як Баварія (плюс 87 тисяч), Баден-Вюртемберг (плюс 85 тисяч) та Північний Рейн-Вестфалія (плюс 66 тисяч).

Як відомо, ФРН є головною метою мігрантів, які щоденно тисячами прибувають до Європи. 5 вересняНімеччина і Австрія погодилися пустити біженців на свою територію. Дане рішення було ухвалене після переговорів Вернера з прем'єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном за участю канцлера Німеччини Ангели Меркель.

У 2015 році Німеччина прийме 1 мільйон біженців. Цей наплив буде наймасовішим за весь час існування країни. Приплив біженців змусив владу країни відновити прикордонний контроль на кордоні з Австрією.

Сьогодні також стало відомо, що Рада ЄС не розподілив 120 тисяч біженців по країнах Євросоюзу, однак майже всім країнам ЄС вдалося домовитися про розподіл 40 тисяч біженців, які тисячами прибували по морю в Італію і Грецію. Данія і Великобританія в розподілі біженців з цієї домовленості не беруть участь.

Втім, проблема вироблення спільної міграційної політики в рамках ЄС має не тільки економічну і гуманітарну складову, але у більшою мірою схильна до політичних розбіжностей, наголошує у статті для DT.UA Олексій Коваль. Країни півночі і півдня Європи, країни "периферії" і ті, що розташовані всередині континенту, як і раніше відстоюють різні підходи.

Докладніше читайте у статті Олексія Коваля Європу захльостує вал нелегальної міграції для тижневика "Дзеркало Тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі