Міністр фінансів Британії радить ЄС втілити у 2016 році чотири зміни – Newsweek

Поділитися
Міністр фінансів Британії радить ЄС втілити у 2016 році чотири зміни – Newsweek Озборн порадив ЄС зміни на 2016 рік. Ілюстрація © Facebook/George Osborne
Озборн хоче, щоб Європа створила єдиний ринок цифрових послуг, домовилася про ЗВТ із США і рахувалася з країнами, які не користуються євро.

У 2016 році економіка Європи може знову розраховувати на серйозне зростання. Однак це в кращому випадку причина лише для "приглушеної радості", якщо звернути увагу на всі виклики, з якими ЄС доведеться мати справу.

Світові фондові ринки переживають обвали, темпи економічного зростання Китаю сповільнилися, Бразилія і Росія переживають серйозні економічні проблеми, а Близький Схід переживає високу напругу.

"Ми повинні і можемо зустріти достойно ці виклики, але треба визнати, що всі ці проблеми не стали головною причиною недуже високого зростання економіки ЄС. Впродовж останніх років, намагаючись впоратися з кризою в еврозоні, ЄС не доклав достатньо зусиль, щоб підвищити конкурентоздатність і стати джерелом робочих місць і економічного зростання", - пише на сторінках Newsweek міністр фінансів Великобританії Джордж Озборн.

Він додає, що саме пасивність ЄС і підштовхнула його країну до внесення пропозицій щодо реформування об'єднання, у разі не прийняття яких Лондон погрожує відмовитися від членства. На думку Озборна, ЄС повинен виконати чотири завдання, щоб підвищити свою конкурентоспроможність.

По-перше, британський міністр радить створити єдиний європейський ринок цифрових товарів і послуг. По-друге – треба скоротити бюрократію і полегшити життя бізнесу. По-третє, ЄС повинен укласти торговельні угоди з іншими країнами, зокрема про створення зони вільної торгівлі з США.

По-четверте, на думку Озборна, ЄС повинен відрегулювати відносини між єврозоною і країнами-членами, які в неї не увійшли, чого вимагає британський прем'єр Девід Кемерон. Міністр фінансів Великобританії пояснює, що це дозволило б єврозоні провести необхідні реформи, щоб зміцнити внутрішнє управління і водночас захистити інтереси країн, які не користаються євро. Серед цих країн і Великобританія.

Раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон сподівається на підписання угоди про реформування ЄС в лютому. За словами британського прем'єра, вихід Великобританії з ЄС - "це не правильне рішення" для його країни. Тому він сподівається, що інши країни погодяться змінити правила об'єднання.

Раніше також повідомлялося, що Кемерон вважає необхідним обмежити свободу пересуваннявсередині ЄС. На його думку, право вільно пересуватися по Сполученому Королівству можуть отримати жителі лише тих країн ЄС, чий рівень економічного розвитку відповідає британському.

Кемерон хоче провести референдум про членство Великої Британії в ЄС вже у 2016 році. У той же час, опитування демонструють, що за вихід Великої Британії з Євросоюзу виступають лише 36% громадян, 55% вважають, що країна повинна залишатися в складі ЄС.

Поділитися
Підготував/ла Лесь Димань
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі