Топ Новини

Лідери Росії і Грузії поспілкувалися вперше за 5 років

24 січня 2013 в 15:51

Під час Давоського форуму Дмитро Медвєдєв вперше після конфлікту у Південній Осетії поговорив зі своїм грузинським колегою.

Форум в Давосе
Сцена зі спектаклю «Месяц в деревне». Бєляєв (Дмитро Ступка) і Наталія Петрівна (Анжеліка Горб)

Російський прем'єр-міністр Дмитро Медвєдєв під час прийому на Всесвітньому економічному форумі у Давосі поговорив з прем'єром Грузії Бідзіною Іванішвілі.

Це стало першим спілкуванням голів урядів Росії і Грузії з часів розриву дипломатичних відносин у серпні 2008 року після конфлікту у Південній Осетії.

"Грузинський прем'єр сам підійшов до Медвєдєва, і вони про щось говорили кілька хвилин", - розповів один з російських бізнесменів, присутніх на заході.

Коментуючи цю інформацію, прес–секретар Медвєдєва Наталія Тімакова зазначила, що під час таких великих форумів традиційно відбувається багато контактів між учасниками з різних країн.

На думку експертів та учасників, нинішній Давоський форум проходить у набагато більш спокійній атмосфері порівняно з попередніми роками.

Західна преса коментує атмосферу форуму, порівнюючи її з саєнтологією: як пояснює Financial Times, і там, і там існують кілька рівнів участі, що відображаються кольором бейджа. Як і в саєнтології, адепт прагне перейти на більш високий рівень і з кожною новою сходинкою виявляє, що існують ще більш привілейовані категорії членства.

За матеріалами: bfm.ru
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...