Ім'я нового папи римського стане відомо до 31 березня

11 лютого 2013 в 15:14

Букмекери вже почали приймати ставки на те, хто змінить Бенедикта XVI після зречення.

Ватикан розраховує, що ім'я нового папи римського після зречення Бенедикта XVI стане відомо до католицького Великодня, тобто до 31 березня.

Конклав - збори кардиналів, які оберуть нового голову римсько-католицької церкви, - пройде у 20-х числах березня, повідомив глава Служби друку Святого престолу Федеріко Ломбардії.

"Я очікую, що до Великодня у нас буде новий папа", - зазначив він.

Зараз існує кілька кандидатів на папський престол, однак жодного з них не можна назвати очевидним фаворитом. Букмекери вже закликають робити ставки на те, хто змінить Бенедикта XVI.

Відоме своїми суперечливими рекламними кампаніями ірландське букмекерське агентство Paddy Power пропонує поставити гроші не тільки на те, кого з кардиналів обере конклав, але й на те, з якої країни буде новий папа римський і яке тронне ім'я він обере собі.

Поки найвірогіднішим наступником Бенедикта XVI ірландські букмекери вважають чорношкірого кардинала з Гани Пітера Кодво Аппіаха Тарксона - ставки на його кандидатуру приймаються з коефіцієнтом 5/4.

Прийом ставок на кардиналів був зупинений незабаром після відкриття без пояснення причин.

Нагадаємо, вибори нового папи проводяться за закритими дверима. За майбутнього папу повинні проголосувати дві третини конклаву плюс один кардинал. Коли новогно понтифіка буде обрано, про це повідомлять білим димом з труби Сікстинської капели.

Якщо жоден з претендентів на престол не набере потрібного мінімуму голосів, з труби піде чорний дим. Цей дим виходить в результаті спалювання бюлетенів голосування, до яких додають барвник потрібного кольору.

Згідно з Пророцтвом про папу, зробленим святим Малахією, Бенедикт XVI - це передостанній папа римський. Отже, якщо вірити пророцтву, понтифік, якого обере конклав, повинен буде стати останнім на папському престолі.

11 лютого папа римський Бенедикт XVI заявив, що покине папський престол 28 лютого. Своє рішення 85-річний понтифік пояснив тим, що сили і вік не дозволяють йому більше "вірно нести своє служіння".

Читайте також:

Папа римський оскаржив канонічну дату народження Ісуса Христа

Папа призначив нових кардиналів. Жоден з них не представляє Європу

Ватикан звинуватили в таємному придбанні нерухомості на гроші Муссоліні

Іоанн Павло II зарахований до лику блаженних

За матеріалами: Газета.Ru
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...