Горбачов закликав до світової перебудови

19 квітня 2013 в 16:04

Економіку необхідно переорієнтувати на нові цілі: здоров'я, освіту, культуру, боротьбу з нерівністю, вважає Горбачов.

Михаил Горбачев
Михайло Горбачов хоче перебудувати світ

Екологічна організація "Міжнародний зелений хрест" у Женеві відзначає своє 20-річчя. Один з її творців, Михайло Горбачов виступив у четвер, 18 квітня, по відеозв'язку у штаб-квартирі організації і заявив про необхідність змінити існуючу економічну модель в масштабі всієї планети, повідомляє видання Le Temps.

Колишній лідер СРСР закликав відмовитися від споживання як головної рушійної сили економіки. "Економіку необхідно переорієнтувати на нові цілі: здоров'я, освіту, культуру, боротьбу з нерівністю", - заявив Горбачов.

При цьому він зазначив, що сучасним політикам не вистачає політичної волі і лідерських якостей для проведення світової "перебудови".

- Горбачов закликав відновити у Росії "перебудову"

Як повідомлялося, у березні Горбачов заявив про необхідність відновити перебудову у Росії. На його думку, сьогодні російська політика все більше стає просто імітацією, економіка "сидить" на нафтовій і газовій голці, а малий бізнес стикається з величезними бар'єрами. Крім того, викликає велике занепокоєння стан освіти, охорони здоров'я і науки.

Говорячи про приречення, політик зазначив, що всі історичні зміни, в тому числі, перебудова наприкінці 1980-х років, яку він вважає своїм найяскравішим досягненням, "не прийшли самі по собі", а здійснювалися руками людей.

Читайте також:

Горбачов запропонував на референдумі скасувати "самодержавство" у Росії

Більшість росіян ностальгують за Радянським Союзом

Горбачов повертається у велику політику для боротьби з Путіним

Inopressa
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...