Топ Новини

Глава церкви Кіпру закликав вийти з "приреченого на розвал" Євросоюзу

31 березня 2013 в 18:04

Архієпископ Хризостом II впевнений, що визначальним для долі Європейського Союзу стане стан справ в Італії.

Хризостом II, церковь Кипра
Хрізостом II

Глава Кіпрської православної церкви архієпископ Хризостом II закликав владу своєї країни вийти з Євросоюзу, який, на його думку, приречений на розвал.

"Зараз економіка Іспанії, Португалії та Італії знаходяться в небезпеці. І якщо економіка Італії буде зруйнована таким же чином, як наша, Євросоюз просто не встоїть. Але люди, які управляють Європою і, зокрема ті, хто приймають рішення в так званій "трійці", не розуміють багатьох речей, і це веде до розвалу Євросоюзу, тому я вважаю, що нам краще вийти з нього, поки це не відбудеться",- сказав архіпастир. Його слова передали в ефірі російського "Первого канала".

Нагадаємо, раніше з критикою на адресу трійки міжнародних кредиторів (Єврокомісія, Європейський Центробанк, МВФ) виступив президент Кіпру Нікос Анастасіадіс. Він звинуватив партнерів по зоні євро в тому, що вони ставлять експерименти на Кіпрі, фактично перетворюючи країну в піддослідного кролика.

Однак при цьому Анастасіадіс підкреслив, що Кіпр не збирається відмовлятися від євро. "Ми не будемо експериментувати з майбутнім нашої країни", - сказав він.

Раніше Кіпрська церква заявила про готовність передати державі все належне їй майно, якщо цей захід дозволить країні вийти з кризи.

Нагадаємо, після тривалих переговорів у ніч на 25 березня "трійка" погодилася надати Кіпру фінансову допомогу в розмірі 10 млрд євро, якщо країна самостійно зможе знайти 5,8 млрд. Для цього вперше в історії ЄС вкладники банків у примусовому порядку будуть притягнуті до фінансування вирішення боргових проблем.

Читайте також:

Єврогрупа зробить схему порятунку Кіпру шаблоном для інших країн

Екс-голова Єврогрупи побачив у нинішньому ЄС передумови для нової світової війни

Британські економісти напророкували Україні долю Кіпру

Жителі Європи їдуть у пошуках кращого життя в країни, що розвиваються

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...