Топ Новини

Гілларі Клінтон після хвороби повернулася на роботу: колеги подарували їй шолом для американського футболу

8 січня 2013 в 09:05

Держсекретар США Гілларі Клінтон вийшла на роботу після тривалої відпустки за станом здоров'я. Підлеглі влаштували їй захоплений прийом і подарували на пам'ять захисний шолом гравця в американський футбол.

klinton
Гілларі Клінтон

Держсекретар США Гілларі Клінтон вийшла на роботу після тривалої відпустки за станом здоров'я. Підлеглі глави зовнішньополітичного відомства влаштували їй захоплений прийом і подарували захисний шолом гравця в американський футбол.

Свою начальницю присутні зустріли оваціями. Давши їй форму гравця в американський футбол, вони говорили, що дипломатія - це теж "контактний спорт", і шолом зі спеціальними прокладками говорив сам за себе. Що стосується футболки, то на спині вишито прізвище господині, а на грудях - номер 112, що символізує число країн, які глава американської дипломатії відвідала з обов'язку служби.

Як повідомлялося, Гілларі Клінтон протягом місяця не виходила на роботу через низку медичних проблем: спочатку її дошкуляла шлункова інфекція, потім вона отримала струс мозку, а під Новий рік лікарі виявили у неї тромб в одній з кровоносних судин у твердій оболонки мозку. З лікарні держсекретар США виписалася увечері 3 січня.

Керівник прес-служби американського держдепартаменту Вікторія Нуланд розповіла, що після зворушливої церемонії зустрічі, яку влаштували Гілларі Клінтон колеги, вона відразу включилася в роботу. Крім робочих зустрічей у власному відомстві, на найближчі дні заплановано її участь у нараді в Білому домі. У четвер на Клінтон чекають переговори з президентом Афганістану Хамідом Карзаєм, що прибуває до Вашингтона з візитом, і участь у прийомі на його честь.

На питання про стан здоров'я керівника держдепартаменту США Вікторія Нуланд відповідала дуже обережно. Вона говорила, що Гілларі Клінтон бадьора, енергійна і чудово виглядає, а також підтвердила, що за рекомендацією лікарів від закордонних поїздок держсекретар поки буде утримуватися.

В даний час Гілларі Клінтон готується до здачі справ своєму наступникові Джону Керрі. За інформацією Вікторія Нуланд, вони "практично безперервно спілкуються", в основному, по телефону. Джону Керрі необхідно ще пройти слухання в сенаті конгресу США для затвердження його кандидатури.

Читайте також:

Гілларі Клінтон госпіталізована через тромб

Гілларі Клінтон зомліла, у неї струс мозку

The New Yorker: Гілларі Клінтон боротиметься за посаду президента США, попередньо покерувавши Нью-Йорком

За матеріалами: Вести.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...