Генсек ООН заявив, що КНДР ніколи не визнають ядерною державою

17 квітня 2013 в 21:45

Звертаючись до влади КНДР, Пан Гі Мун закликав зосередити свою увагу на добробуті народу країни.

pan_gi_mun.jpg
Пан Гі Мун закликав повернутися за стіл переговорів
World Economic Forum

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун заявив, що ситуація на Корейському півострові продовжує залишатися нестабільною. Він вкотре закликав керівництво Пхеньяні змінити курс і повернутися за стіл переговорів, повідомляє Центр новин ООН.

Пан Гі Мун заявив, що нещодавній розвиток подій "зміцнив міжнародний консенсус щодо того, що згоду на статус КНДР як держави, що володіє ядерною зброєю, дано не буде".

Генеральний секретар зазначив, що відповідь міжнародного співтовариства на ядерне випробування, загрози і провокаційні дії КНДР була "твердою, але помірною".

Він розповів, що обговорював проблему навколо Корейського півострова з лідерами Китаю, США, Республіки Корея і багатьох інших країн.

Генеральний секретар висловив тверду впевненість у щирості нещодавнього пропозиції Республіки Корея провести діалог і сказав, що сподівається на те, що КНДР серйозно поставиться до цієї пропозиції.

Зі свого боку, в якості генерального секретаря, Пан Гі Мун пообіцяв продовжити зусилля з метою сприяння змістовному діалогу.

Пан Гі Мун сказав, що міжнародне співтовариство не повинне випускати з уваги тяжке становище в КНДР в гуманітарній області і в області прав людини. Звертаючись до влади КНДР, він закликав зосередити свою увагу на добробуті народу країни.

Читайте також:

КНДР витратила на ядерні випробування гроші, на які могла б перемогти голод

КНДР пред'явила Південній Кореї ультиматум

Сеул засумнівався в ядерному потенціалу КНДР і запропонував почати переговори

У Північній Кореї скасовано мобілізацію резервістів: їх перекинули на виробництво добрив

 

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...