Топ Новини

Емір Катару купив шість островів Греції

11 березня 2013 в 21:47

Хамад бін Халіфа Аль Тані заплатив 11 млн доларів за шість незаселених грецьких островів.

Греция
У кризу греки більше не можуть утримувати свої острови

Один з найбагатших людей світу - емір Катару бін Хамад Халіфа Аль Тані отримав право власності на шість незаселених островів, що належать Греції.

Оформлення всіх необхідних документів тривало близько півтора роки, і тепер група з шести Іонічних островів офіційно належить шейхові Катару, який заплатив за них 11 млн доларів.

Хамад бін Халіфа Аль Тані планує створити на островах особистий курорт для своєї сім'ї, що включає трьох дружин і дітей, повідомляє UPI.

Іоанніс Кассианос, мер Ітаки, зазначив, що емір збирається придбати всі 20 незаселених островів. Також він має намір знайти лазівку в законі, що обмежує розмір приватних будинків у Греції.

П'ятьма з куплених остовом раніше володів Денніс Гривас, який заявив: "Острови належали нашій родині протягом 150 років, однак ми більше не можемо дозволити собі утримувати їх. Нарешті, після 40 років на ринку острови знайшли нового власника".

Процедура оформлення документів зайняла цілих 18 місяців. "Таке вже місце Греція, - прокоментував Кассіанос, - навіть якщо ви шейх, вам доводиться чекати рік-півтора".

Раніше влада Греції заявляла про свій намір продавати острови з метою зміцнення економіки країни, проте потім спростувала цю інформацію.

Читайте також:

Екс-міністр оборони Греції отримав 8 років за елітний маєток, куплений замість російських зеніток

Жителі Європи їдуть у пошуках кращого життя в країни, що розвиваються

Єлизавета II очолила рейтинг найбагатших монархів, замкнув - імам без держави

Саудівський принц звинуватив Forbes в упередженості - його статки "недооцінили"

За матеріалами: Prian.ru
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...