Для жителів Росії головною подією 2016 року стала криза

26 грудня 2016 в 14:58

Головною подією року більше 40% росіян назвали кризу, зростання цін і в цілому важку економічну ситуацію.

supermarket_telezhka_potrebitelskaya_korzina.jpg
Жителям Росії майже нічого згадати, крім кризи
Андрій Товстиженко, ZN.UA
Дослідницький холдинг Ромир, підбиваючи підсумки року, попросив респондентів назвати найбільш значущі, на їхню думку, події 2016 року Росії і в світі. З'ясувалося, що рік запам'ятався в основному негативними подіями.

При відповіді на запитання про подію року для Росії думки розділилися наступним чином. Кожен четвертий респондент (25%) назвав головною подією року кризу в країні. Якщо до цієї цифри додати ще 17% росіян, яким рік запам'ятався зростанням цін і високою інфляцією, то виходить цифра в 42% респондентів, для яких 2016 рік асоціюється з важкою економічною ситуацією в країні. у минулому році про кризу і девальвацію рубля говорили лише 9% респондентів.

Кожен п'ятий респондент (21%) згадав про допінговий скандал з російськими спортсменами та їх дискваліфікацію на Олімпіаді в Ріо. Ще 20% опитаних назвали подією року триваючу військову операцію в Сирії. А ось такі, здавалося б, позитивні події, як відновлення відносин з Туреччиною і вибори депутатів до Держдуми, не справили на жителів Росії враження, зібравши всього 4% і 2% голосів відповідно.

1
Ромир

В опитуванні взяли участь 1000 респондентів у віці від 18 до 60 років і старше, що проживають у містах з населенням понад сто тисяч осіб. Вибірка репрезентує доросле міське населення Росії.

Нагадаємо, що за даними "Левада-центру", найбільш значущими для жителів Росії стали зростання цін/знецінення грошей (30%), обрання Дональда Трампа президентом США (28%), відсторонення російських спортсменів від участі в Олімпійських Іграх/в Параолімпіаді в Ріо-де-Жанейро через допінговий скандал (23%), Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро (23%), збройний конфлікт у Сирії (22%). Вибори депутатів Державної думи Росії згадали 13% респондентів, Панамський офшорний скандал – 1%.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...