Топ Новини

Депутата Держдуми хочуть позбавити мандата за критику Путіна англійською мовою

20 березня 2013 в 19:53

Депутат Держдуми як офіційна особа повинен виступати тільки державною українською мовою.

Дмитрий Гудков
Дмитро Гудков
slon.ru

Комісія Державної думи Росії з етики запропонувала депутатові Дмитру Гудкову добровільно скласти мандат і публічно вибачитися за виступ у США, в якому він критикував стан справ у Росії.

Причиною стало звернення ряду депутатів, які звинуватили Гудкова в тому, що у виступі на початку місяця на конференції правозахисної організації Freedom House в США він виступив з доповіддю, яка мала "різко антиросійський характер, спрямований на дискредитацію країни". Так сприйняли критику депутатом репресивних, за його словами, кроків президента Росії Володимира Путіна і його "пособників", і його заклик до Вашингтона допомогти викрити корумпованих російських чиновників, надавши дані про їх рахунки в західних банках.

Крім того, Гудкова критикували за те, що він виступив на англійській мові. Автори звернення вважають, що депутат Державної думи Росії як офіційний представник держави, а не як приватна особа, повинна робити офіційні виступи тільки на державній російській мові.

Лівоцентристська партія "Справедливая Россия", до якої належав Дмитро Гудков, нещодавно виключила його зі своїх лав за "діяльність, яка завдала шкоди інтересам та іміджу партії". Тоді ж і з тим же формулюванням виключили і його батька Геннадія Гудкова, теж відомого критика Кремля.

Дума торік позбавила Геннадія Гудкова мандата, звинувативши його без судового розгляду в незаконному поєднанні депутатства і комерційної діяльності, що він заперечував.

Читайте також:

Ківалов пообіцяв Путіну зробити російську мову в Україні другою державною

Регіонали і далі будуть виступати у Верховній Раді українською мовою

Спікер пообіцяв виступати в Раді українською, щоб не розпалювати конфлікт

Ганна Герман зізналася в любові до російської мови

За матеріалами: Радіо Свобода
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • tdk 22 марта, 21:45 "Депутат Держдуми як офіційна особа повинен виступати тільки державною українською мовою" Підтримую! Українську - державною в Росії! :) Хтось з редакторів ZN читає тексти? Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...