Далай-лама звинуватив Путіна в егоцентризмі

8 вересня 2014 в 09:26

Духовний лідер буддистів вважає, що Путін знову хоче побудувати Берлінську стіну.

Далай-лама XIV
Далай-лама вважає, що ізоляція - це самогубство для Росії

Далай-лама XIV Тэнзин Г'яцо розкритикував президента РФ Володимира Путіна, звинувативши його в дуже довгому перебуванні при владі.

"Пан Путін був спочатку президентом, потім прем'єр-міністром, потім знову президентом. Це забагато", - заявив він в інтерв'ю німецькій газеті Die Welt.

Духовний лідер буддистів вважає, що "це демонструє, що він має эгоцентричную установку: я, я, я". "Це походження проблеми", - вважає він.

Далай-лама порівняв РФ Китай, який, на його думку, прагнути стати частиною глобальної політичної системи і, в кінцевому рахунку прийняти міжнародні правила, які Росією не застосовуються.

"Ми вже звикли, що Берлінська стіна впала. Тепер президент Путін, здається, хоче побудувати її знову. Але він завдає шкоди своїй власній країні. Ізоляція - це самогубство для Росії", - зазначив Далай-лама.

Відзначимо, що російський президент останнім часом все частіше піддається критиці міжнародних діячів, зокрема, через його позицію по Україні. Так, він не раз "удостоювався" порівняння з Гітлером.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...