Топ Новини

Церква Кіпру готова віддати всі свої активи для порятунку острова

20 березня 2013 в 19:00

Усі активи церкви - у розпорядженні країни, заявив предстоятель Кіпрської православної церкви.

Хризостос
Предстоятель Кіпрської православної церкви архієпископ Хризостос II

Керівництво Кіпру шукає нові рішення щодо виходу з кризи, після того як парламент країни відкинув Європейський пакет фінансової допомоги, однією з умов якого була фактична експропріація частини коштів вкладників кіпрських банків. Президент Кіпру Нікос Анастасіадіс у середу, 20 березня, обговорив ситуацію з лідерами парламентських партій.

Як повідомляється, уряд і Центральний банк Кіпру розробили новий план фінансової стабілізації за рахунок використання активів фондів соціального забезпечення, покликаний допомогти державі залучити 5 мільярдів євро. Ще мільярд влада має намір отримати від обміну частини банківських депозитів на облігації, які оплачуватимуться доходами від розробок офшорних газових родовищ.

Свою підтримку пообіцяла і церква.

Всі активи церкви - у розпорядженні країни, ми підтримаємо народ Кіпру, тож банківська система не впаде і ми зможемо встояти на власних ногах, а не на ногах іноземців", - заявив предстоятель Кіпрської православної церкви архієпископ Хризостос II.

Пропозиція Єврогрупи про податок з депозитів викликала справжню паніку на Кіпрі. Вже кілька днів банки країни закрито. Як повідомив представник уряду, вони можуть відновити роботу вже в четвер, при цьому можливе введення обмежень на операції.

Читайте також:

Росія запросила Кіпр в Євразійське співтовариство

Німці пригрозили закриттям кіпрських банків навічно

Парламент Кіпру проголосував проти податку на депозити

 

За матеріалами: EuroNews
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...