Борець із "фашизмом" Путін виправдав СРСР пакт з Гітлером - The Telegraph

7 листопада 2014 в 00:05

Путін: СРСР не бажав воювати, тому й підписав договір з Гітлером - це добре; Британія і Франція підписали "папірець" з Гітлером - вони сприяли військовому конфлікту.

Путин_31
Путін не бачить нічого поганого у змові СРСР та гітлерівської Німеччини - The Telegraph
putin.kremlin.ru/

Президент Росії Володимир Путін в одній своїй промові висловив дві кардинально різні позиції: заявив, що не бачить нічого поганого у змові СРСР і нацистської Німеччини, в той же час звинувативши Великобританію і Францію в підписанні договору з Гітлером.

Зокрема, на своїй останній зустрічі з істориками російський лідер виправдав дії СРСР перед Другою Світовою війною, зазначивши, що немає нічого "поганого" в тому, що Радянський Союз не хотів воювати і пішов на підписання договору, але тут же назвав політику британського прем'єра Чемберлена "умиротворенням агресора" і його Мюнхенську угоду з Гітлером - "папірцем", передає The Telegraph.

Читайте також: Путін підписав закон, який вводить покарання за використання символіки "поплічників фашистів"

"Серйозні дослідження повинні показати, що в той час були такі методи зовнішньої політики...Люди кажуть: "Ах, це погано". Але що в цьому поганого, якщо Радянський Союз не хотів воювати, що в цьому поганого?", - заявив Путін, коментуючи позицію СРСР у змові з Гітлером.

При цьому російський любитель історії додав, що Великобританія і Франція перед Другою світовою війною намагалися "умиротворити" Гітлера, прийнявши факт окупації Чехословаччини. "Однак компроміс з таким агресором, як гітлерівська Німеччина, явно вів до широкомасштабного майбутнього військового конфлікту, і деякі люди це розуміли", - продемонстрував свою логіку Путін.

Читайте також: Путін вимагає скоріше переписати історію окупованого Криму

Реагуючи на подібні цинічні заяви, The Telegraph нагадує, що з секретних протоколів пакту Молотова-Ріббентропа, нацисти і комуністи домовилися розділити Польщу, Фінляндію, Естонію, Литву, Латвію і Румунію на сфери впливу.

В результаті радянсько-нацистського змови понад 20 тис. заарештованих і захоплених поляків були страчені радянської таємною поліцією в Катині в 1940 році.

Також оглядач The Telegraph зазначає, що на зустрічі з молодими істориками глава РФ напутливо закликав їх, крім інших тем, вивчати підготовку до війни.

Примітно, що російський лідер легко зраджує своїм "твердим і моральним", як їх підносить російська пропаганда, переконаннями. Проте всі пам'ятають, як в 2009 році російський лідер в інтерв'ю польській газеті засудив нацистсько-радянський пакт, назвавши його "аморальним".

Читайте також: Популярність Путіна залежить від агресивності політики Росії – соціологи

Напередодні з'явилося інтерв'ю колишнього наближеного до Путіна олігарха Сергія Пугачова, в якому він спробував пояснити логіку дій Путіна і його психологію. Зокрема, Пугачов розповів, що у Путіна немає стратегічних планів, що він любить дивитися телевізор і слухати виключно хороші новини від своєї "світи", а також абсолютно не розуміє економіку.

За матеріалами: The Telegraph
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...