Топ Новини

Мир, люстрація, економічне благополуччя – соціологи вивчили, за що голосували виборці

5 листопада 2014 в 14:39

Дослідники відзначають, що між прихильниками різних партій є певні відмінності.

вибори
Різні політсили зробили ставку на різні передвиборчі меседжі

Майже половина українців (46%), які брали участь у голосуванні 26 жовтня, вважають найголовнішим пріоритетом досягнення миру та зміцнення обороноздатності країни.

Про це свідчать результати "Національного екзит-полу".

У трійку найбільш згадуваних варіантів потрапили також люстрація та подолання корупції (25%), а також вирішення економічних проблем (19,5%).

В той же час між прихильниками різних партій є певні відмінності у пріоритетах. Так, мир та оборона стоять на першому місці для прихильників "Блоку Петра Порошенка" (55%), "Народного фронту" (52%), "Громадянської позиції" (49%), "Батьківщини" (49%) та "Радикальної партії" (47%).

Подолання корупції і люстрацію вважали одними з найбільш нагальних кроків виборці, що голосували за "Самопоміч" (39,5%) та "Свободу" (43%).

Деякі політсили зробили ставку на економічне покращення, про що свідчать погляди їх прихильників. Так, саме це вважають найважливішим більше третини виборців КПУ (36% проти 35% тих, хто вважає найбільш нагальним встановлення миру). Самі ті, хто поділяє таку думку, голосували за "Сильну Україну" (35% та 49% серед її виборців відповідно) і "Опозиційний блок" (35% та 44%).

В опитуванні взяли участь 17 779 респодентів, опитаних на 400 виборчих дільницях. Статистична похибка вибірки не перевищує 2,5% для головних партій і блоків.

Нагадаємо, що дослідники, які проводили цей екзит-пол, також підкресили відмінності у соціально-демографічному профілі прихильників різних партій.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...