Топ Новини

Янукович вирішив, що нова Рада буде ефективнішою за нинішню

25 жовтня 2012 в 14:07
Президент висловив сподівання, що новий парламент буде працювати ще ефективніше, а з кожними виборами Україна буде все більше об'єднуватися.
yanukovich.jpg
president.gov.ua

Президент України Віктор Янукович упевнений, що Верховна Рада VII скликання буде працювати більш ефективно, ніж нинішня.

"Упевнений, що парламент буде працювати ще ефективніше. Я думаю, що наші виборці таки будуть вибирати людей, здатних ефективно працювати у новому парламенті. Думаю, що професіоналізм депутатського корпусу з року в рік, від виборів до виборів буде рости, менше буде популістів-базік і все це буде йти на користь країні", - сказав він 25 жовтня журналістам на підприємстві "Турбоатом" у Харкові.

Президент висловив сподівання, що з кожними виборами Україна буде все більше об'єднуватися. "Полярність, яка є між сходом і заходом - щоб вона ставала все меншою і меншою. Ми розуміли, що крім нас на нашій землі ніхто нічого зробить. Що менше буде підказувачів, які будуть нас вчити, як жити в нашому домі - я маю на увазі, ззовні - то... комфортніше ми будемо себе почувати в своєму домі- в Україні. Ніхто, ніякий добрий дядько не прийде на нашу землю дбати про наших дідів, про наших дітей і онуків - ми повинні про це подумати", - сказав Янукович.

- Янукович списав порушення в ході виборів на особисті якості кандидатів-мажоритарників

Він також висловив сподівання, що в результаті виборів Україна наблизиться до мети - побудови сильної держави з конкурентоспроможною економікою. "Наша країна повинна гарнішати і наші люди мають жити краще. Ми несемо обов'язок зараз перед народом, і ми розуміємо свою відповідальність. Ми будемо робити все для того, щоб і після цих виборів наша країна ставала сильнішою і кращою", - сказав глава держави.

Відповідаючи на запитання, де він буде голосувати на парламентських виборах, Янукович відповів, що, як зазвичай, голосуватиме на своїй виборчій дільниці - у Києві, в Оболонському районі.

- Янукович розповів, як відрізнити «базік» від «професіоналів»

Парламентські вибори пройдуть в Україні 28 жовтня за змішаною системою: половина депутатського корпусу (225 осіб) буде обрана за партійними списками, друга половина — в мажоритарних округах. Прохідний бар'єр для партій становить 5%.

Читайте також:

Янукович списав порушення в ході виборів на особисті якості кандидатів-мажоритарників

Янукович розповів, як відрізнити «базік» від «професіоналів»

Напередодні виборів регіонал Лук'янов прорекламувався в образі Джеймса Бонда на календариках з символікою ПР (ФОТО)

Регіоналка повідомила, що влада «знищила стабільну економіку» (ВІДЕО)

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...