Відео з виборчих дільниць зможуть побачити не всі українці

26 жовтня 2012 в 11:04
Після 27 жовтня користувачі сайту vybory2012.gov.ua не зможуть стежити за онлайн-трансляцією, якщо попередньо не додали дільницю в "закладки".
kamera.jpg
mail.ru

Після 27 жовтня користувачі сайту vybory2012.gov.ua не зможуть стежити за онлайн-трансляцією виборів в Україні, якщо попередньо не додали дільницю в "закладки"

Не всі охочі зможуть побачити онлайн-трансляцію з дільниць у день голосування 28 жовтня. Це випливає з інструкції по роботі з офіційним сайтом vybory2012.gov.ua, створеної спеціально для спостереження за ходом голосування.

Як випливає з тексту в розділі "Допомога", кожному користувачеві необхідно заздалегідь внести в "закладки" на сайті vybory2012.gov.ua всі дільниці, трансляції з яких він буде переглядати в день виборів. Кількість закладок не обмежена. Проте створювати їх можна лише до 27 жовтня. Тобто в день голосування обрати дільницю, якщо ви не зробили цього заздалегідь, вже не вийде.


Слід зазначити, що всього на виборах створено більше 32 тис. дільниць.

Нагадаємо, 11 жовтня у Києві відбулася презентація роботи камер відеоспостереження, які встановлять на всіх виборчих дільницях під час парламентських виборів-2012.

«Ця система дозволить підвищити рівень довіри суспільства до результатів виборів народних депутатів», - сказав член ЦВК Михайло Охендовський.

- ЦВК показала, як будуть працювати веб-камери на дільницях (ВІДЕО)

За словами технічного фахівця генпідрядника впровадження систем відеомоніторингу - компанії Sitronics Владислава Нама, відеотрансляція буде вестися протягом всього часу голосування, а під час підрахунку голосів камери будуть записувати те, що відбувається, але не транслюватимуть це відео в інтернет.

Як повідомлялося раніше, загальна вартість проекту оцінюється в 993,6 млн грн, які виділяються з державного бюджету.

26 жовтня прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що завдяки тому, що підрахунок голосів виборчі комісії зроблять під наглядом камер, ймовірність того, що вибори можуть бути фальсифіковані, повністю виключена технологічно.

Читайте також:

Азаров запевнив, що фальсифікації при підрахунку голосів повністю виключені

На виборчих дільницях вже встановили 4 тис. веб-камер

Мільярди не вистачило, щоб підключити до інтернету 40 ділянок в Харківській області

Компанія, що отримала мільярд на відеотрансляцію виборів, не змогла зареєструвати сайт

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...