Партія регіонів не дозволить Тягнибоку кривдити у Раді комуністів

29 жовтня 2012 в 12:45
У ПР готові з кулаками захищати честь КПУ "від наруги і образ" з боку "Свободи" у новому складі Ради. "Ми осторонь стояти не будемо, і тим більше не дозволимо якихось фізичних конфліктів", - заявив Нестор Шуфрич.
kpu.jpg
ZN.UA

Депутати Партії регіонів у Верховній Раді не дадуть скривдити своїх колег з Комуністичної партії, якщо у них будуть виникати складнощі з представниками правих сил, зокрема, «Свободи».

Про це на брифінгу заявив представник Партії регіонів Нестор Шуфрич.

«Ми, швидше за все, осторонь стояти не будемо. Ми не дозволимо якихось наруг і образ, і тим більше якихось фізичних конфліктів», - сказав Шуфрич.

- Комуністи не вірять в «підозріло високі» рейтинги «Свободи»


Раніше лідер "Свободи" Олег Тягнибок заявив, що його партія у новій Верховній Раді одним із перших законопроектів має намір ініціювати заборону комуністичної ідеології.

"Одним з перших ми запропонуємо закон про заборону комуністичної ідеології як людиноненависницької і антиукраїнської, і проведення публічного судового процесу над комунізмом", - заявив Тягнибок, нагадавши, що подібний досвід є у Польщі та Молдові.

"Вже час назрів, щоб в Україні були подібні законопроекти. Ніякого співробітництва з ними навіть близько бути не може", - підкреслив він.

Тягнибок також критично оцінив зростання підтримки комуністів в Україні на цих виборах: "Це неправильно, що в Україні, державі європейській, стільки голосів набрали комуністи, це дуже погана тенденція, я розумію, що є російський вплив зараз, є вплив результату російських комуністів. Мене не дуже тішить такий комуністичний ренесанс".

Читайте також:

У Партії регіонів упевнені, що ще додадуть собі «пару відсотків голосів» після їх підрахунку

Регіонали розраховують швидко сформувати робочу більшість у Раді

Комуністи не підуть в коаліцію з Партією регіонів — Голуб

Екзит-пол телеканалів: Регіонали впевнено перемагають, «Свобода» випереджає комуністів (графік)

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...