Топ Новини

Опозиція розповіла послам Євросоюзу, США та Канади, як влада «спотворює результати виборів»

5 листопада 2012 в 17:08
Лідери опозиції на зустрічі з послами європейських країн ЄС, США та Канади розповіли, що результати виборів фальсифікують не просто окремі кандидати від Партії регіонів, а влада, «використовуючи силові структури і судову гілку».
1.jpg
rian.com.ua
Лідери опозиційних сил поінформували послів європейських країн про ситуацію, яка склалася в Центральній виборчій комісії України з підрахунком голосів. Дипломати прийняли інформацію про результати виборів до відома.
 
"Ми проінформували представників Європейського Союзу, а також США і Канади про ті небезпечні злочини, які сьогодні робить влада для того, щоб сфальсифікувати волевиявлення наших громадян", - сказав заступник лідера партії "Батьківщина" Олександр Турчинов, відповідаючи на запитання журналістів піл час зустрічі лідерів опозиції з послами європейських країн.
 
За його словами, основний акцент необхідно робити на тому, що "не просто якісь представники від Партії регіонів чи кандидати спотворюють результати виборів, а використовуючи, зокрема, силові структури, судову гілку влади".
 
 
Турчинов також заявив, що згідно з чинним законодавством, не можна визнати вибори недійсними в окремому окрузі, але "і ЦВК, і судова система сьогодні пробують діяти за межами Конституції, за межами виборчого законодавства".
 
"Тому, безумовно, такі результати виборів ми визнати не можемо", - підсумував Турчинов.
 
"Ми провели консультації, повідомили інформацію з першоджерел про ситуацію, яка в даний час складається, про переговори з головою ЦВК. Ніяких принципових рішень не було - це був обмін інформацією", - сказав лідер партії "УДАР" Віталій Кличко.
 
За його словами, дипломати взяли цю інформацію до відома.
 
Читайте також:
 
 
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...