Топ Новини

Об'єднана опозиція висунула умову визнання виборів - «повернути вкрадені мандати»

6 листопада 2012 в 13:48
У «Батьківщині» вважають, що ЦВК, прийнявши рішення про неможливість встановлення результатів виборів у 5 округах, «виконала вказівку влади для того, щоб не допустити перемоги опозиційних кандидатів та легалізувати масштабне спотворення волевиявлення громадян».
turchinov.jpg
byut.com.ua

Об'єднана опозиція «Батьківщина» не визнає результати виборів, поки опозиційним кандидатам не повернуть «вкрадені мандати». Про це йдеться в заяві Об'єднаної опозиції.

У «Батьківщині» вважають, що Центральна виборча комісія, прийнявши 5 листопада рішення про неможливість встановлення результатів виборів у 5 округах (№ 94, 132, 194, 197, 223), «виконала вказівку влади для того, щоб не допустити перемоги опозиційних кандидатів та легалізувати масштабне спотворення волевиявлення громадян».

«Об'єднана опозиція «Батьківщина» не визнає таке антинародне і незаконне рішення ЦВК, прийняте на догоду владі. Ми невідкладно оскаржимо його в суді і не визнаємо результати виборів доти, поки всі опозиційні кандидати, у яких намагаються вкрасти перемогу, не отримають свої депутатські мандати», - підкреслюється у заяві прес-служби.

«Вимагаємо від ЦВК взяти відповідальність за встановлення підсумків голосування на себе», - наполягає об'єднана опозиція.

«У неї є всі повноваження та законні підстави для того, щоб самостійно встановити за протоколами з мокрими печатками результати голосування в кожному з цих мажоритарних округів і оголосити перемогу опозиційних кандидатів», - підкреслює «Батьківщина».

За словами опозиціонерів, протоколи з мокрими печатками по кожному з проблемних округів, паралельний і громадський підрахунок голосів засвідчили перевагу кандидатів у депутати від опозиції.

«Однак влада не змирилася з таким вибором громадян і перемогою опозиції. Режим Януковича застосував тотальні, цинічні і неприховані масові фальсифікації», - обурюється «Батьківщина».

Серед них - «псування бюлетенів, підробка протоколів, силове захоплення окружних виборчих комісій, застосування загонів спецпризначення проти мирних громадян, погрози фізичної розправи над членами дільничних та окружних виборчих комісій, підтасовки при введенні даних про підсумки голосування на сервер ЦВК та інші брудні технології», підкреслює опозиція.

Читайте також:

Гриценко назвав зрадою визнання деякими опозиціонерами перевиборів у проблемних округах

Опозиція готова заблокувати роботу старої і нової Ради

Рада створила комісію з розслідування порушень на виборах

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...