Євросоюз дуже стурбований відсутністю результатів виборів в Україні

6 листопада 2012 в 16:16
Євросоюз взяв до відома рішення ЦВК про неможливість установити результати в ряді одномандатних округів України і наполягає, що "не може бути ніякого заспокоєння" щодо виборчих маніпуляцій і всі випадки мають бути розслідувані.
ukraina_ES_evroflag_euroflag_europarlament.jpg
kmu.gov.ua
 
Про це заявила прес-секретар Верховного представника ЄС з питань спільної зовнішньої політики та політики безпеки Майя Кощанчич на брифінгу у вівторок, 6 листопада.
 
"У принципі, я можу сказати, що ми дуже стурбовані, що вже більше тижня після виборів все ще неможливо оголосити остаточні результати", - сказала вона.
 
Прес-секретар Верховного представника підкреслила, що Євросоюз взяв до відома рішення Центральної виборчої комісії України про неможливість встановлення результатів у ряді одномандатних округів, і закликав уряд і опозицію "звернутися до цього питання".
 
"Ми також взяли до відома повідомлення із звинуваченнями у виборчих маніпуляціях у цих округах. Що повинно бути чітко: не може бути ніякого заспокоєння щодо виборчих недоліків. І ми закликаємо всі українські інституції відстежити всі виборчі скарги", - сказала М.Кощанчич.
 
За її словами, Євросоюз продовжує уважно стежити за ситуацією і буде діяти відповідно до подальшого розвитку подій.
 
Як сказала прес-секретар Верховного представника, ЄС також усе ще сподівається, що питання майбутнього у відносинах з Україною буде обговорено на засіданні Ради закордонних справ ЄС 19 листопада.
 
Нагадаємо, у вівторок, 6 листопада, Верховна Рада своєю постановою рекомендувала Центральній виборчій комісії (ЦВК) призначити повторні вибори в п'яти одномандатих округах - № 94, 132, 194, 197, 223.
 
У свою чергу, Об'єднана опозиція «Батьківщина» заявила, що не визнає результати виборів, поки опозиційним кандидатам не повернуть «вкрадені мандати».
 
Вибори народних депутатів пройшли в Україні 28 жовтня. Вибори пройшли за змішаною системою: 225 народних депутатів обирали за партійними списками, ще 225 - за мажоритарними округами. В даний час до ЦВК в електронному вигляді надійшло 99,95% протоколів за партійними списками і 99,62% - по одномандатних округах.
 
Читайте також:
 
 
 
 
 
За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...