Топ Новини

Бютівець розповів про схему фальсифікації виборів провладними кандидатами

24 жовтня 2012 в 05:36
Народний депутат від БЮТ-Батьківщина Володимир Бондаренко заявив, що на майбутніх парламентських виборах провладні кандидати будуть збирати інформацію про громадян, які не братимуть участі в голосуванні. За них голосуватимуть інші особи, бюлетені яким видавати зацікавлені члени дільничних комісій.
vybory_urni.jpg
analytics.in.ua

Під час проведення парламентських виборів, провладні кандидати будуть використовувати так звану технологію «косинка», коли у мажоритарному окрузі буде зібрана інформація про осіб, які не зможуть, або систематично не беруть участь у голосуванні, а за них голосуватимуть інші особи, бюлетені яким видавати зацікавлені члени дільничних комісій.

Про це в ефірі 5 каналу заявив народний депутат від БЮТ-Батьківщина Володимир Бондаренко.

«Новітня технологія полягає в тому, що треба провладним кандидатам отримати повну інформацію про тих, хто не прийде на вибори, хто не присутній в цій місцевості, кудись поїхав, здав свою квартиру, хто підзвітний міліції, тобто спецкатегорія. Тоді набравши цих людей, а також через ЖЕКи, через міліцію, провладний кандидат буде мати повну інформацію хто не прийде», - зазначив він.

«Тоді здійснюється так звана «косиночка» - на ділянку приїжджає мікроавтобус, зі своїми паспортами люди заходять, підходять до своїх членів комісії, в яких зазначено кого не буде, і за них отримують бюлетені, і за них повинні голосувати. Тому я прошу всіх спостерігачів домогтися, щоб за кожним столом сидів не один представник політичної сили, а двоє як мінімум, щоб вони стежили один за одним, тоді буде хоч якась гарантія», - заявив Бондаренко.

Раніше повідомлялося, що голова Комітету виборців України вважає, що головна проблема цієї передвиборчої кампанії - підкуп виборців.

Читайте також:

Кандидати заплутали виборців, які вже не пам’ятають, у кого взяли гречку

Кандидати в депутати пропонують за голоси виборців від 50 до 500 гривень

Кандидати-мажоритарники скуповують голоси за принципом мережевого маркетингу

Місце члена окружкому на виборах продають за 10-20 тис. доларів

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...