Азаров на зустрічі з послом США обгрунтував чесність виборів

30 жовтня 2012 в 16:40
Азаров не побачив у звітах спостерігачів жодного конкретного прикладу порушень на виборах. «Про які фальсифікації можна говорити?»
azarov.jpg
kmu.gov.ua

Голова Партії регіонів, прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає високий ступінь збігу офіційних результатів виборів ЦВК, екзит-полів і соцопитувань на парламентських виборах доказом їхньої чесності.

Як повідомляє прес-служба Кабміну, про це він заявив під час зустрічі з послом США в Україні Джоном Теффтом.


 Дані, оприлюднені на сайті ЦВК, в цілому співпадають із даними екзит-полів та тими даними, які були представлені соціологами. Це класичний приклад проведення вільних, демократичних виборів. Про які фальсифікації можна говорити, якщо практично повністю співпали офіційні дані з даними екзит-полів?», - відзначив Микола Азаров.

Він підкреслив, що уважно вивчає звіти й повідомлення та оцінки спостерігачів, які оприлюднюються.

- Спостерігачі від ОБСЄ визнали вибори в Україні нечесними

«
Для нас надзвичайно важливі об’єктивні оцінки, і ми робимо з них висновки для того, аби поліпшити в майбутньому практику проведення демократичних виборів. І ми вдячні спостерігачам за їхні оцінки та зауваження. Водночас коли нам пред’являють претензії, я б хотів, щоб такі претензії були предметними. У деяких звітах я не побачив жодного конкретного прикладу порушень. І я був би вдячний місіям, щоб вони надали нам такі конкретні приклади - щоб ми могли в них об’єктивно розібратися», - підкреслив Азаров.

Нагадаємо, що міжнародні спостерігачі оцінювали парламентські не тільки в сам день голосування, але й хід всієї виборчої кампанії. Тут вони відзначали в якості основних порушень застосування владою адміністративного ресурсу, підкуп виборців, нерівний доступ до ЗМІ.

Читайте також:

В ОБСЄ заявили, що «ці вибори свідчать про згортання демократії в Україні»

Держдепартамент США вважає, що вибори в Україні стали кроком назад на шляху до демократії

У новій Раді створять слідчу комісію з фальсифікацій на виборах

ЦВК пригрозив сисадмінам окружних комісій кримінальними справами за спотворення результатів виборів

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...