Топ Новини

Азаров дивується, чому декілька проблемних округів викликають у всіх "істерику"

7 листопада 2012 в 08:50
На думку першого номера списку Партії регіонів і глави уряду Миколи Азарова, окремі "штучно створені в кількох округах конфлікти" не дають підстави для звинувачень на адресу влади, а фальсифікації "ніким не доведені". До того ж, такі «конфліктні ситуації та гострі протистояння» є на виборах практично у всіх країнах, і це «нікого не дивує і сприймається як супутнє демократії явище».
azarov-1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Парламентські вибори-2012 були «найкраще організованими виборами за історію незалежності». Про це вкотре заявив прем’єр-міністр Микола Азаров.

Як аргумент Азаров привів заяви іноземних спостерігачів, які спочатку називали вибори «зразковими у 95% округів». При цьому прем’єр уточнив, що то були заяви, ще «не викривленими нічиїм впливом» (схоже, Азаров мав на увазі «істерику» опозиції).

«І тільки в кількох округах виникли, на превеликий жаль, конфліктні ситуації. Питання: чи можуть кілька проблемних округів вплинути на загальну оцінку демократичності виборів?.. Комусь цього дуже хочеться. Але це протирічить здоровому глузду і демократичним нормам», - впевнено сказав прем’єр у середу, 7 листопада на засіданні Кабінету міністрів.

За його словами, різні «суперечки, конфліктні ситуації та гострі протистояння» є практично на всіх виборах у різних країнах, і це «нікого не дивує і сприймається як супутнє демократії явище».

«Чому ж в Україні такі випадки викликають, перепрошую, істерику? Чому саме ті, хто блокує роботу виборчих комісій, демагогічно звинувачують владу в затягуванні чи викривленні підрахунку?», - запитав Азаров.

«І тут постає друге питання: а чи дають такі окремі, штучно створені в кількох округах конфлікти, підстави для звинувачень на адресу влади? Тим, хто намагається саме так представити ситуацію, нагадаю: Уряд ніяким чином не впливає на роботу виборчих комісій і встановлення ними результатів голосування», - зазначив Азаров, додавши, що це «принципове положення закону про вибори».

За словами прем’єра, влада забезпечила всі умови для роботи виборчих комісій і всі демократичні процедури встановлення об’єктивних результатів голосування, аж до змагання у суді.

«Де фальсифікації, про які дехто з опозиції галасує? Ким вони доведені? Тобто, насправді не була порушена жодна демократична норма, жодна законна демократична процедура. «Нарешті, конфліктують між собою в основному кандидати від опозиції та самовисуванці. То які можуть бути претензії до влади? Ніяких. Я це офіційно і категорично заявляю», - підсумував Азаров.

Читайте также:

Азаров заверил, что ни власть, ни Партия регионов не причастны к проблемным округам

Объединенная оппозиция выдвинула условие признания выборов — «вернуть украденные мандаты»

Азаров заметил «критическое отношение» киевлян к Партии регионов

Азаров уверен, что выборы все считают сфальсифицированными лишь потому, что Партия регионов выиграла

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...