Затриманий за хабар прокурор виявився родичем Ківалова – Геращенко

30 листопада 2015 в 23:23

Колишній прокурор Шевченківського району Києва був затриманий e понеділок при передачі 150 тисяч доларів за закриття кримінального провадження.

Взятка задержание Нечипоренко
Родич Ківалова затриманий зі 150 тисячами доларів
Антон Геращенко/Facebook

Колишній прокурор Шевченківського району Києва Сергій Нечипоренко, затриманий сьогодні при отриманні хабара в 150 тисяч доларів, є родичем Сергія Ківалова, повідомив народний депутат України Антон Геращенко на своїй сторінці в Facebook.

"Родич Сергія Ківалова - це була сосба недоторкана для правоохоронної і судової системи. А зараз він лежить обличчям на асфальті", − написав народний депутат.

Геращенко стверджує, Ківалов займався кар'єрою Нечипоренка ще з тих пір, коли останній був студентом Одеської юридичної академії.

"Незважаючи на заяви Сергія Ківалова, про те, що він знає Сергія Нечипоренка, лише по навчанню останнього в Одеській юридичній академії і що той не є його родичем − це неправда.
Вся кар'єра Сергія Нечипоренка проходила під патронатом Сергія Ківалова через їхні близькі родинні відносини", − заявив політик.

На думку Геращенка, кримінальне провадження проти Нечипоренка стане черговим тестом для української правоохоронної та судової системи після справи "діамантових прокурорів".

 

После сегодняшнего задержания родственника  Сергея Кивалова, бывшего прокурора Шевченковского  района Киева Сергея Нечип...

Posted by Антон Геращенко on 30 листопад 2015 р.

Читайте також: На святі церковника-помічника Ківалова знайшли торт "ДНР", зброю і "куртизанок" - ЗМІ

Нагадаємо, у понеділок ввечері, 30 листопада, в Києві були затримані заступник прокурора Подільського району Києва і колишній прокурор одного з районів на хабарі у 150 тисяч доларів. За словами прокурора ГПУ Владислава Куценка, який повідомив про затримання, мала місце спроба отримання прокурором неправомірної вигоди за закриття кримінального провадження.

Народний депутат Сергій Ківалов є президентом Національного університету "Одеська юридична академія". Він також очолював Центральну виборчу комісію України у 2004 році. Масові фальсифікації на президентських виборах 2004 року, у тому числі активне використання "каруселей" та адмінресурсу, призвели до масових протестів, які переросли в Помаранчеву революцію. Верховний Суд України 3 грудня 2004 року визнав результати другого туру виборів недійсними, а 8 грудня Верховна Рада затвердила новий склад ЦВК, під керівництвом якого було проведено повторне голосування.

У березні 2015 року Генеральна прокуратура України відновила слідчі дії у відношенні Сергія Ківалова в рамках кримінального провадження, розпочатого 21 листопада 2014 року.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...