Топ Новини

Європейським політикам, що побували у Криму, заборонили в'їзд до України

20 березня в 13:33

На "відзначення" третьої річниці анексії півострова прибули чотири громадянина Сербії і один громадянин Чехії.

СБУ
СБУ заборонила в'їзд до України чотирьом сербам і одному громадянину Чехії
Андрій Товстиженко, DT.UA
Служба безпеки України заборонила в'їзд до України чотирьом громадянам Сербії і одному громадянину Чехії після перевірки інформації щодо незаконного перебування в Криму європейських політиків, повідомила речник СБУ Олена Гітлянська.

"Служба безпеки України перевірила інформацію щодо перебування у Криму політиків з європейських та інших країн, які прибули на запрошення окупаційної влади "святкувати" третю річницю псевдреферендуму. З'ясувалось, що на території АР Крим незаконно перебувають чотири громадянина Сербії та один громадянин Чехії", – написала представник Служби безпеки в Facebook.

За її словами, в СБУ ухвалили рішення про заборону зазначеним особам в'їзду до України терміном на п'ять років. В той же час, інформація щодо присутності у складі делегації громадян України на даний час не підтвердилася.

Читайте також: У МЗС Польщі назвали окупований Крим "зоною беззаконня" у центрі Європи

Раніше російські ЗМІ повідомили про візит делегації "європейських та українських політиків" до окупованого Криму для участі в урочистих заходах, приурочених до третьої річниці незаконної анексії півострова Росією.

Повідомлялося, що до складу делегації входять депутати Народної Скупщини Сербії від Сербської радикальної партії Міловат Боїч і Дубравко Боїч, член президії Сербської радикальної партії Олександр Шешель, сербський письменник і політолог, професор Баня-Лукського університету Срджа Тріфкович, а також член Палати Депутатів Чеської Республіки Ярослав Голік.

Крім того, за даними російських ЗМІ, Крим відвідали депутати Європарламенту, парламентів Британії, Німеччини, країн Балтії, а також політики з України, Бразилії та Киргизстану.

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов звернувся до Служби безпеки України з проханням перевірити інформацію про незаконне перетинання українського кордону і відвідуванні окупованого Криму іноземними громадянами з метою введення проти них персональних санкцій.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...