Топ Новини

Вступ до НАТО підтримують більше половини українців

29 вересня 2014 в 17:28

Серед киян підтримка вступу до НАТО сягнула 71%. На сході країни – лише 27%.

НАТО
Українці хочуть до НАТО

Більше половини громадян (52%) готові підтримати вступ України до НАТО на всеукраїнському референдумі, якби такий відбувався найближчої неділі. Про це свідчать результати соцопитування GfK Ukraine.

Проти вступу України до НАТО висловилися 19%, ще 18% зізналися, що не голосували б на такому референдумі, ще 10% не визначилися зі своїм ставленням.

Традиційно, найбільша підтримка вступу до НАТО серед мешканців західного регіону та киян (73% і 71% відповідно), а найнижча на півдні та сході країни (36% і 27%). Чоловіки більшою мірою підтримують вступ до НАТО, ніж жінки (60% проти 47% серед жінок).

Читайте також: Особливий статус поза НАТО Україна може отримати в листопаді

Опитування проводилося GfK Ukraine на замовлення громадської організації Фонд "Відкрита політика" протягом 24-28 вересня 2014 року. Обсяг вибірки: 976 респондентів, які не відкидають можливість взяти учать у виборах до Верховної Ради України, віком від 18 років (відповідно до національної репрезентативної вибірки). Опитування проводилось методом телефонного інтерв'ю (дзвінки на мобільні номери). Максимальна похибка – 3,1%.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...