Встановлений ліміт імміграції: у 2013-му Україна може прийняти 6 тисяч іноземців

10 квітня 2013 в 15:51

Згідно з урядовою квотою, в поточному році в Україну зможуть іммігрувати трохи більше 6 тисяч осіб.

granica.jpg
eubam.org

Кабінет міністрів установив квоту імміграції на 2013 рік, згідно з якою в поточному році в Україну можуть іммігрувати 6 тисяч 221 людина.

Відповідне розпорядження уряду опубліковано на офіційному сайті.

Згідно з ним, встановлена квота у категорії "діячі науки і культури, імміграція яких відповідає інтересам України" - 315 осіб; "особи, які здійснили іноземну інвестицію в економіку України іноземною конвертованою валютою на суму не менше 100 тисяч доларів США (зареєстровану в порядку, встановленому Кабміном)" - 76 осіб; "особи, які раніше були громадянами України" - 253 людини.

Також іммігрувати мають право особи, які є братом або сестрою, дідом чи бабусею, або онуками громадян України - 2256 людей, і батьки, чоловік або дружина іммігранта та їхні повнолітні діти - 3311 людей.

За регіонами найбільша квота імміграції у Харківській області - 770 людей, потім йде Київ - 735 і Донецька область - 562.

При цьому в постанові немає квоти для "висококваліфікованих фахівців і робітників, у яких існує гостра необхідність для економіки країни" для осіб, які постійно жили на території України протягом трьох років з дня надання їм статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми".

Читайте також:

Чверть населення України хотіли б виїхати з країни

Українці в цілому толерантні, однак не люблять циган, негрів, азіатів і арабів

Уряд вирішив створити реєстр безпритульних

ООН назвала Україну небезпечною країною для біженців

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...