Топ Новини

Власник "Української бізнес групи" Демчак вийшов із СІЗО 6

25 лютого 2013 в 15:57

Після затримання Демчака у ЗМІ з'явилася інформація про те, що він розпродає бізнес-активи, серед яких, зокрема, ЕРДЕ Банк (Київ), чотири телеканали, СК "Добробут" і мережа медичних центрів "Добробут". На веб-сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на початку січня 2013 року повідомлялося, що Нацбанк України вирішив ліквідувати Східно-Європейський Банк.

Руслан Демчак
Руслан Демчак
Власник корпорації "Український бізнес група" (UBG) Руслан Демчак вийшов із СІЗО, повідомили у корпорації.

Інші деталі з даного питання поки не розкриваються.

Як повідомлялося, на початку вересня 2012 року Демчак повідомив про те, що суд продовжив час його утримання під вартою на два місяці, тобто до закінчення виборів. Після чого в кінці жовтня Шевченківський районний суд Києва продовжив його затримання до 30 грудня 2012 року.

Інші рішення суду у даній справі в Єдиному державному реєстрі судових рішень відсутні.

Демчак 31 серпня 2012 року був затриманий у Вінницькій області. Шевченківський районний суд Києва 3 вересня ухвалив рішення про обрання йому запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. Цьому передувала поява в газеті "Голос України" та низці інтернет-видань статей із зверненнями народних депутатів Олега Новікова і Володимира Ар'єва у правоохоронні органи, в яких вони звинувачували співвласника UBG в організації схеми легалізації коштів через продаж незаконно отриманих земельних ділянок.

Демчак балотувався в народні депутати України від одномандатного округу №18 Вінницької області. Проте Центральна виборча комісія України, розглянувши заяву довіреної особи Демчака, зняла його з реєстрації.

Всього по округу, в якому висувався Демчак, балотувалося 17 людей. У команді Демчака своїм основним конкурентом називали голову комітету Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин, члена фракції Партії регіонів Григорія Калєтніка, що свого часу очолював Вінницьку облраду та Вінницьку облдержадміністрацію

Після затримання Демчака у ЗМІ з'явилася інформація про те, що він розпродає бізнес-активи, серед яких, зокрема, ЕРДЕ Банк (Київ), чотири телеканали, СК "Добробут" і мережа медичних центрів "Добробут". На веб-сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на початку січня 2013 року повідомлялося, що Нацбанк України вирішив ліквідувати Східно-Європейський Банк.

Корпорація UBG - фінансово-промисловий холдинг, що об'єднує ЕРДЕ Банк, НФСК "Добробут", медичні центри "Добробут", СТО "Добробут", меблеву фабрику "Матіс", фондову компанію "Ініціатива", компанію з управління активами "Ініціатива", юридичну компанію "Консалтинг Груп". У неї також входять підприємство з виробництва будівельних матеріалів "Будівельник" і підприємство "Будмеханізація", що спеціалізується на будівництві будинків і наданні послуг будівельної техніки.

Демчак також обіймає посаду президента Всеукраїнської громадської організації "Захист прав споживачів фінансових послуг".

Читайте також:

ЦВК зняла з реєстрації арештованого співвласника "Української бізнес групи" Демчака

Арешт Демчака намагаються пов'язати з виборами, щоб "відбілити" затриманого, - юрист

Податкова міліція затримала власника корпорації "Українська бізнес група" Руслана Демчака

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
6 коментарів
 • Мале підприємництво 14 марта, 18:15
  ангел 25 лютого, 09:18 " Оборудование старых кассовых аппаратов модемом обойдется примерно в 600–700 грн, я полагаю." Врете Вы, господин Крухмалев. Сервисные центры озвучили сумму 1200-1300 грн, но не все производителели РРО заявили о возможности переоборудования , а это значит , что предпринимателям нужно будет покупать новые РРО с встроенным модемом - вот и посчитайте о каких суммах надо говорить, Автор статьи говорит о том, что надо всем предпринимателям иметь РРО и отчытываться в налоговую, Мне интересно как это будет происходит в селе где свяь отвратительная, а об Интернете и сышали, Да, в других странах д стоят кассовые аппараты, но они не фискальные, Автору надо поинтересоваться сколько времени ухоид на регистрацию нового РРО в налоговой, после ремонта также надо в налоговой отметиться,
  В селах нема змоги і нема таких доходів, щоб витрачати стільки грошей на переобладнання касових апаратів, а тим більше коли терміни "Датексів" ще не сплили. Додаткових коштів нема! Що робити? Хто заступиться за найслабших і відмінить цей шокуючий експеримент "Пакращання"? Скільки питимуть нашу кров за роботу "по-білому"? Коли-небудь подумають про вимираючих МП?
  Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • Мале підприємництво 14 марта, 18:08
  landmark 26 лютого, 17:25 Некоторые уточнения. Абсолютно все кассовые аппараты, которые применяются сейчас в торговле, должны быть доработаны и оборудованы внешними модемами. На сегодняшний день такие модемы есть только у одного производителя аппаратов - компании «Юнисистем» (http://unisystem.ua), инициатора всей этой затеи и схем. Стоимость модема - 700 грн, стоимость доработки 300 грн. Поставку модемов и доработку аппаратов может производить только производитель. На долю Юнисистем приходится примерно 140000 аппаратов.Можно посчитать цену вопроса. Цитата: "Запланированная авторами схемы ежемесячная плата за эксплуатацию кассовых аппаратов с модемом должна составлять не менее 100 грн дополнительно с каждой кассы. Из них 40 грн получит сервисная организация, обслуживающая кассовый аппарат, 30 — технический эквайр (напомним, таких всего два — "Укркарт" и "Интерплат") и 30 грн — один из двух уполномоченных провайдеров связи" На самом деле все выглядит несколько иначе. Эквайр заключает договоры с сервисными организациями и определяет сам сколько денег они должны заплатить ему ежемесячно за те аппараты, которые были ими запущены в эксплуатацию, причем не важно находятся ли они на обслуживании. Если сервисный центр не заплатит, эквайр, опять-таки единолично, расторгает договор, что равносильно ликвидации сервисного центра, поскольку без эквайра он не сможет запустить в эксплуатацию ни один аппарат. В связи с этим сервисный центр вынужден переложить уплаченную эквайру сумму на владельца аппарата, последний же - в свою очередь на покупателя. А народ потом ругает продавцов за рост цен. Ему и невдомек, что рост цен начинается с таких вот Юнисистемов, эквайров и их покровителей из Минфина, НБУ, ГНА и пр. Ведь на самом деле все очень просто. Одной из функций кассового аппарата является его способность в автоматическом режиме передать в налоговую отчет о работе. Почему владелец аппарата должен ежемесячно платить частной фирме за сдачу отчета государству. А, чтобы получать с торговых объектов огромные суммы ввели в схему эквайров. Сайт "Наші гроші" про них рассакал следующее: "Станом на грудень 2012 року засновниками ТОВ «Інтерплат» були офшори «Лічмер інвестментс корп» з Віргінських островів і «Іплі холдінгс лтд» з Кіпру. Ці офшори стали власниками української фірми наприкінці 2011 року, коли Нацбанк почав розробляти технологію і систему зберігання і збору даних реєстраторів розрахункових операцій. До цього фірму контролював Ілля Сєріков, голова правління ПАТ «Юнісістем», співвласник видавничого дому «Справи сімейні». Основним акціонером АТ «Українська національна розрахункова картка» («УкрКарт»), яке очолює Олег Бойко, станом на третій квартал 2012 року було ТОВ «Аваль-брок», очолюване Андрієм Полковським. Засновником цієї фірми є ТОВ «Консалтинговий блок», яка в свою чергу заснована самим «Аваль-броком». Тобто фірма «Аваль-брок» фактично є засновником самої себе" (http://nashigroshi.org).
  Сервісний центр "Юнісистем" бере за касовий апарат "МІНІ", який він розробив -2500грн., обслуговування - скасування реєстраціі-120грн; підготовка до роботи(разова) -242грн.; технічне обслуговування-150 грн., допоміжні матеріали: марки контр., шнури, флешки -118 грн. Всього за один тільки раз треба викласти від 2980 до 3500 грн! Це обдираловка повна! Караул! Спасіть бідне МП!
  Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • Мале підприємництво 14 марта, 17:58
  Прохожий 8 березня, 21:46 Всегда знал что в ЗАТ "ГОП-СТОП Украина" любые события происходят только по одной причине и только с одной целью или следствием - НАЖИВА. Впечатление такое что если бы даже из ПФ нельзя было бы отстегивать, то пенсии в нашей стране уже бы отменили.
  На 100% згодна, що тільки НАЖИВА вирішує долю працюючих! Ми всі банкрутуємо із-за цих "пакращань" , що здійснюються за наш рахунок! Скільки можнга терпіти це неподобство? Чому ніхто не відповість за знищення малого підприємництва?
  Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • кiров 11 марта, 08:56 барабан на шию таким керманичам! а я податки не платив i не буду платити .! жду розвалу краiни. прийде Час коли все розкрадуть-i держслужбовцям уже не буде дерибанити що ! то може тодi почне розквiт нашоi держави Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • Сергей 7 марта, 16:05 Я тоже согласен с последним высказыванием - главный инициатор владелец Юнисистем. Они больше всех оказались готовы к этим новшествам. Из 280 тыс. апаратов половина будет покупаться новые с модемом по цене в среднем 3000, а это около 420 млн. грн.дополнительно к тем 100 млн. из статьи с нашего брата по всей стране. Сволочи они одним словом. И мне кажется по такой же схеме работает и компания 1С, когда через налоговую постоянно меняют форму деклараций и форм налоговых накладных, реестров и т.д. снимая деньги за обновления. Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • Анатолий К. 1 марта, 12:55 Мало его продержали там. Слишком мало после того, чем он занимался.Хорошо, что он до Рады не добрался, наделал бы тогда делов Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...