В зоні АТО залишаються 155 дітей-сиріт та інвалідів - Мінсоцполітики

24 листопада 2014 в 16:14

Евакуювати дітей неможливо через бойові дії.

deti_sadik_detstvo.jpg
Андрій Товстиженко

У дитячих закладах в зоні АТО в Донецькій та Луганській областях знаходяться 155 дітей-сиріт та дітей-інвалідів. Ще 170 дітей виховуються в безпосередній близькості до зони бойових дій в Донецькій області, повідомили у Мінсоцполітики у відповідь на запит ZN.UA.

У відомстві повідомили, що всі діти з притулків та центрів соціально-психологічної реабілітації, підпорядкованих Мінсоцполітики, евакуйовані ще в кінці вересня. У той же час за останні два місяці прийнято 50 дітей до 7 працюючих центрів соціально-психологічної реабілітації в зоні проведення антитерористичної операції (Алчевськ, Антрацит, Стаханов, Горлівка, Єнакієве, Харцизьк, Шахтарськ). Всього в зоні АТО 12 таких закладів (7 - Луганська область, 5 - Донецька область).

Крім того, у Луганській області в зоні АТО ще функціонують два дитячих будинки-інтернати, в яких знаходяться 105 дітей-інвалідів та дітей з вадами розвитку. "Їх евакуація поки неможлива у зв'язку з озброєним конфліктом", - зазначили в Мінсоцполітики.

Крім того, за оперативною інформацією МОН, в Донецькій області поза зоною АТО, однак в безпосередній близькості, в даний час в шести закладах виховуються 170 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Поза зоною АТО також виховуються ще 179 дітей-сиріт. Всього в області навчаються 349 дітей-сиріт в 66 інтернатних закладах різних форм і типів власності.

У Луганській області за межами зони АТО поки виховується 79 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (всього 23 установи). Із зони АТО евакуйовані 393 дитини з 14 закладів.

У Мінсоцполітики також повідомили ZN.UA, що заяви російських благодійників про долю українських дітей із зони АТО часто не відповідають дійсності і що дітей-сиріт в Росію з Донбасу ніхто не вивозив.

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.04
EUR 29.06
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...