В Україні стартувала реєстрація учасників ЗНО

4 січня 2013 в 13:43

В Україні 4 січня офіційно розпочалася реєстрація абітурієнтів для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні. Майбутні абітурієнти зможуть подати документи до 5 березня.

studenti_abiturienti__priymalna_komissiya_KNU_60_atestat_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Реєстрація майбутніх учасників для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) починається 4 січня, і триватиме до 5 березня, повідомили у прес-службі Міністерства освіти.

Для реєстрації на ЗНО буде необхідно надіслати комплект реєстраційних документів на поштову адресу регіонального центру оцінювання якості освіти, обслуговуючий регіон проживання абітурієнта.

При проходженні ЗНО учасники тестування будуть розподілені між пунктами тестування відповідно до місць проживання, зазначених при реєстрації.

Для оформлення заяви-реєстраційної картки, яка є складовою реєстраційного комплекту документів, абітурієнти зможуть або звернутися в один із пунктів реєстрації, що відкриються 4 січня, або оформити її самостійно, скориставшись спеціальною комп'ютерною програмою, яка стане доступною після старту реєстрації на ЗНО-2013.

Фактом реєстрації учасника для участі у ЗНО стане отримання бланка сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання від регіонального центру оцінювання якості освіти. У разі відмови у реєстрації, особа матиме можливість усунути недоліки та повторно пройти реєстрацію.

н.ш
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...