Топ Новини

В Україні понад мільйон хворих на рак

18 червня 2015 в 18:21

Кожен 3-4 чоловік і кожна п'ята жінка знаходяться в зоні ризику розвитку ракового захворювання.

Врач, медицина
У 70-80% лікування вимагає застосування променевої терапії

В Україні налічується більше мільйона людей, що страждають онкологічними захворюваннями. Такі дані наводить директор Національного інституту раку Олена Колесник.

За її оцінками, ця цифра дуже велика. Крім того, у 70-80% лікування вимагає застосування променевої терапії.

Чоловіки в Україні більше схильні онкологічних захворювань, ніж жінки. За даними Олени Колесник, кожен 3-4 чоловік і кожна п'ята жінка знаходяться в зоні ризику розвитку ракового захворювання.

При цьому Колесник відзначила незадовільний стан матеріально-технічної бази медичних установ, які займаються лікуванням онкологічних захворювань. "У нашій країні від 60 до 90% медичного обладнання знаходиться в дуже незадовільному стані".

ВООЗ повідомляла про зростання кількості онкологічних захворювань через алкоголь, куріння і ожиріння. За прогнозами організації, число нових випадків раку може в найближчі 20 років, до 2032 року, збільшитися на 70% майже до 25 млн в рік. Половині з цих випадків можна запобігти, так як вони обумовлені способом життя, йдеться у Всесвітній доповіді з раку.

У той же час в 2014 році в Україні 17,5 тис. дітей померли від невиліковних хвороб. При цьому, лікарі часто не знають, як правильно доглядати за невиліковними дітьми. Боячись потрапити під суд за смерть дитини в медзакладі, лікарі відправляють невиліковних дітей додому. Проблема з наданням паліативної допомоги дітям залишається невирішеною.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...