Топ Новини

В "Борисполі" затримали контрабандистів, що діяли під прикриттям співробітника СБУ

25 січня 2013 в 18:03

Валізи з валютою не пройшли обов'язковий контроль через рентгенотелевізійну установку. За інформацією ТВі, це було зроблено за сприяння співробітника СБУ в аеропорту.

Борисполь
В "Борисполі" затримали контрабандистів

Спецгрупа Служби безпеки України затримала в аеропорту "Бориспіль" двох чоловіків з валізами, у яких було виявлено близько 1,5 млн дол., які намагалися контрабандою вивезти їх з України. Про це в своєму блозі повідомив журналіст телеканалу ТВі Артем Шевченко.

Операція СБУ відбулася ще 16 січня близько 18:00 в стерильній зоні аеропорту після того, як чоловіки вже пройшли паспортний і митний контроль. При цьому валізи з валютою не пройшли обов'язковий контроль через рентгенотелевізійну установку. За інформацією ТВі, це було зроблено за сприяння співробітника СБУ в аеропорту.

"Начальник департаменту авіаційної безпеки А/П Бориспіль Рядушин С.М. на особисте прохання співробітника відділу СБУ в А/П Бориспіль Зацерквяного В. дав усну вказівку старшому інспектору авіаційної безпеки терміналу Б Харденку Я. пропустити через службовий пункт контролю авіаційної безпеки, не розміщуючи речі в рентгенотелевізійну установку, двох чоловіків з двома великими валізами", - Шевченко написав у своєму блозі.

Таким чином було грубо порушено закон "Про державну авіаційну безпеку", а також вимоги технології "Про проходження контролю авіаційної безпеки".

За інформацією ТВі, співробітник СБУ також домовився з працівниками Бориспільської митниці, які знаходилися поряд з пунктом контролю авіаційної безпеки, щоб вони також не перевіряли ручної поклажі цих чоловіків.

У цей час за даним фактом розпочато кримінальне провадження. За неперевіреними даними, співробітник СБУ був затриманий, начальник департаменту авіаційної безпеки аеропорту "Бориспіль" звільнився з роботи за згодою сторін, щодо інспектора авіаційної безпеки проводиться розслідування.

Читайте також:

Контрабандисти відібрали зброю у прикордонників на російсько-українському кордоні

Новий глава СБУ виявився спеціалістом з безпеки на фірмі Януковича

Мін'юст запропонував порядок визначення терористичних організацій

Калетник: Митниця має намір перекрити велику контрабанду, контрафактне виробництво і збут такої продукції

За матеріалами: ТВі
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • дуб 25 января, 22:27 Ще один доказ корумпованої СБУ. Зрозуміло, що ні О. Якименко , ні гарант не "винні", вони - "жертви". Вони "напружено" борються з корупцією, набиваючи кишені, щоб швидше зникнути в тумані. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...