"Укрзалізниця" підтвердила початок оформлення іменних квитків з 6 квітня

5 квітня 2013 в 13:59

Документи, що засвідчують особу, необхідно буде пред'являти тільки при посадці у потяг.

poezd_zhd_zaliznicya_bileti.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Оформлення квитків на проїзд залізничним транспортом України, починаючи з 6 квітня, буде здійснюватися з внесенням до них прізвища та імені пасажира зі слів особи, яка купує квитки.

Про це повідомив перший заступник начальника головного пасажирського управління Державної адміністрації залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") Ігор Бреус на прес-конференції в Києві у п'ятницю, 5 квітня.

За його словами, документи, що засвідчують особу, необхідно буде пред'являти тільки при посадці в потяг.

При цьому Бреус зазначив, що при оформленні іменних залізничних квитків допустимою буде вважатися помилка в написанні не більше трьох символів імені та прізвища особи, яка здійснює поїздку.

"Але має бути чітке розуміння пасажира, що введені дані потрібно перевіряти, не відходячи від каси", - підкреслив він.

Чиновник зазначив, що іменні квитки вводяться у зв'язку з поетапним переходом на електронні квитки і для запобігання незаконному перепродажу проїзних документів.

Бреус відзначив, що продаж проїзних документів для пасажирів пільгових категорій здійснюється за пред'явленням оригіналу документа, що надає пільгу. Під час посадки в потяг пасажиру з пільговим квитком необхідно пред'явити сам квиток і документ, що підтверджує пільгу.

Окрім того, Бреус оприлюднив список документів, за якими буде здійснюватися посадка у потяг: паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон; дипломатичний паспорт; посвідчення моряка; посвідчення члена екіпажу; посвідчення особи на повернення в Україну; тимчасове посвідчення громадянина України; посвідчення водія; посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон; посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту.

У список також входять проїзний документ для виїзду за кордон особи, визнаної біженцем; довідка про звернення за захистом в Україні; посвідка на постійне та тимчасове проживання; картка мігранта; посвідчення біженця; проїзний документ біженця; паспортний документ іноземця та особи без громадянства.

Бреус також зазначив, що пасажир при поверненні квитка повинен пред'явити посвідчення особи.

Читайте також:

"Укрзалізниця" тимчасово припинила продаж залізничних квитків у Криму

У потязі Москва-Київ відкриють duty free

Квитки на потяги в Україні зникнуть, поступившись місцем електронним документам

Колесніков запевнив, що через рік вся Україна буде їздити на Hyundai

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...