Топ Новини

Українську міліцію планують перетворити на поліцію до 2015 року

10 січня 2013 в 18:15

МВС планує створити кримінальну поліцію, поліцію цивільної безпеки, фінансову поліцію, транспортну поліцію і спеціальну поліцію.

miliciya_raciya_proverka_avto.jpg
Андрія Товстиженко, ZN.UA
Міністерство внутрішніх справ розраховує на реорганізацію міліції у поліцію до 2015 року. Про це на засіданні комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності сказав заступник міністра внутрішніх справ Сергій Черних.

"Реформування міністерства на першому етапі доцільно почати зі створення національної поліції України як центрального органу виконавчої влади, діяльність якого буде направлятися і координуватися Кабінетом Міністрів через міністра внутрішніх справ", - сказав заступник міністра.

За його словами, очікується, що практичний етап реформування органів внутрішніх справ планується реалізувати у період 2013-2015 років.

Черних зазначив, що для перетворення міліції в поліцію необхідно внести зміни в існуючий закон "Про міліцію" або прийняти інший закон "Про поліцію".

Заступник міністра відзначив, що національна поліція повинна забезпечити виконання основних правоохоронних функцій, які зараз виконують структурні підрозділи МВС: забезпечення громадської безпеки, боротьба зі злочинністю, захист прав і свобод громадян, розслідування злочинів, дотримання безпеки дорожнього руху.

При цьому поліція повинна складатися з кримінальної поліції, поліції цивільної безпеки, фінансової поліції, транспортної поліції і спеціальної поліції.

МВС очікує, що створення такого органу дозволить змінити систему оцінки діяльності міністерства, забезпечити ефективний механізм контролю за діяльністю поліції, звільнить поліцію від виконання невластивих їй функцій, скоротить кількість керівного складу, забезпечить повну переатестацію особового складу.

На другому етапі реформування планується створити Державне бюро розслідувань і реформувати Внутрішні війська.

Читайте також:

Москаль заявив, що МВС ховає від людей масу шокуючих вбивств

Київська влада приступить до створення муніципальної міліції вже у 2013 році

Новий КПК "за європейськими стандартами" розширив права міліції затримувати людей

У Донецькій області співробітники відділу по боротьбі з наркотиками займалися їхнім продажем

 

За матеріалами: ukranews.com
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Олександр 12 января, 21:47 Да хоч у пі...арасію перейменуйте, ким ви були тими і залишитесь - не назву потрібно міняти, а стиль мислення!!!! Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...