Топ Новини

Українці частіше бувають у Росії, але хотіли б жити в Європі

11 квітня 2013 в 16:32

Що частіше бували люди в Європі, то більше у них бажання там жити. Краще майбутнє для дітей і онуків також бачать в Євросоюзі.

Прага
Українці хотіли б жити в Європі

Тільки 12% українців мали досвід відвідин за останні п'ять років країн Європейського Союзу, у т.ч. 1% - бували багато разів, 4% - кілька разів, 7% - лише одного разу.

За даними опитування групи "Рейтинг", досвід відвідування країн СНД ширший - чверть бували там протягом останніх п'яти років, у т.ч. 3% - бували багато разів, 12% - кілька разів, 10% - лише одного разу.

Незважаючи на те, що в країнах СНД українці частіше бували, жити більше хотіли б у країнах Європи. Так, 43% хотіли б особисто жити в Європі (не хотіли б - 45%), 30% хотіли б особисто жити в Росії (не хотіли б - 61%), 21% хотіли б особисто жити в Білорусі (не хотіли б - 67%).

Соціологи відзначають пряму залежність: що частіше бували люди в Європі, то більше у них бажання там жити. Щодо Росії залежність менша.

Майже половина опитаних вважають, що краще майбутнє їхны діти або онуки будуть мати в Україні, яка буде більше інтегрована в Європу, в той же час третина - в Україні, яка буде більше інтегрована до Росії, СНД. Майже чверть - вагаються.

Читайте також:

Більше половини українців вірять, що коли-небудь країну приймуть в ЄС

Європа асоціюється з багатством, Росія - з природними ресурсами, Україна - з корупцією

Баррозу бачить Україну в майбутньому членом Євросоюзу

У ЄС чекають, що Угода про асоціацію з Україною змінить Європу

 

За матеріалами: DT.UA
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...