Україна та Ізраїль займуться спільним кіновиробництвом

13 квітня в 14:55

Уряди двох країн будуть заохочувати спільне кіновиробництво Ізраїлю та України.

кинозал
Рада схвалила угоду з Ізраїлем
Верховна Рада ратифікувала угоду про спільне виробництво фільмів і співробітництво в сфері кінематографа між Кабінетом міністрів України та урядом Держави Ізраїль.

Урядовий законопроект №0143 підтримав 271 народний депутат.

Угода була підписана в Єрусалимі 22 грудня 2015 року і передбачає, що уряди двох країн будуть заохочувати спільне кіновиробництво Ізраїлю та України.

Документ, зокрема, передбачає створення спільної кінематографічної комісії з числа представників компетентних органів двох країн і експертів.

23 березня Верховна Рада прийняла закон "Про державну підтримку кінематографії в Україні" з пропозиціями президента. Як наголошується в пояснювальній записці до законопроекту, запропоновані законопроектом норми повинні привести збільшення частки українських фільмів в касових зборах України з сьогоднішніх 2,5% до 25%, збільшення частки українських фільмів і серіалів в ефірі загальнонаціональних телеканалів в три рази. Також автори законопроекту розраховують на залучення іноземних виробників контенту, витрати яких на території України можуть скласти 2,5 млрд грн за найближчі п'ять років.

За матеріалами: DT.UA
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...