У потязі Москва-Київ відкриють duty free

11 березня 2013 в 09:57

У швидкому потязі "Столичний експрес", що прямує без зупинок до Києва з Москви, в цьому році буде запущений пілотний проект з продажу безмитних товарів.

поезде
Асортимент товарів буде аналогічний тому, що пропонується на борту літаків

Федеральна пасажирська компанія вирішила організувати у своїх потягах міжнародного сполучення торгівлю безмитними товарами. Передбачається, що перший duty free на залізниці з'явиться вже влітку у потязі Москва-Київ, а потім і на маршруті Москва-Гельсінкі.

Як стало відомо дочірня структура РЖД - Федеральна пасажирська компанія планує організувати у своїх потягах магазини duty free. Передбачається, що пілотний проект буде запущений вже влітку у потягу "Столичний експрес", що прямує без зупинок з Москви до Києва. Потім компанія розгляне можливість впровадити подібну послугу і у потязі "Лев Толстой", яке курсує між Москвою і Гельсінкі.

Асортимент товарів буде аналогічний тому, що пропонується на борту літаків (спиртні напої, парфумерія і косметика, ювелірні прикраси). Хто буде оператором duty free, в компанії не розкривають, посилаючись на те, що договір ще не підписано. Залишається незрозумілим питання  щодо безпеки пасажирів, адже саме через це багато авіакомпаній зараз згортають продаж алкогольних напоїв на своїх рейсах або забороняють використовувати їх під час польоту.

Читайте також:

Росіянам хочуть заборонити брати алкоголь в літак через постійні дебоші

Квитки на потяги в Україні зникнуть, поступившись місцем електронним документам

Уряд заборонив duty free обслуговувати юросіб

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
  • Artem 13 марта, 19:57 Чому акцент у цьому циклі статей робиться на безпосередніх виконавцях? Чому немає кроків у пошуку головних замовників? Чи у нас "замовити" - не кримінальний злочин? Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Artem 10 марта, 16:28 Взагалі виникає питання, у циклі статей присвячених Жебровській, багато пишуть про безпосередніх ВИКОНАВЦІВ і все більше акцентується на цьому, що саме їх треба якомога швидше притягати до відповідальності. Але ж у цих людей з Полтави (чи звідки вони там), думаю, не було жодних претензій до Жебровської як такої. Та й матеріали публікацій виглядають якось замовно... Чому мова не ведеться про ЗАМОВНИКІВ злочину? Таке враження, ніби ці виконавці самі собі придумали директора фармаку. Я й сам дізнався як її звати тільки з сторінок ДТ. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...