Топ Новини

У перших числах квітня Київ почне підтоплювати

27 березня 2013 в 13:20

З 1 по 5 квітня почнеться потепління у зв'язку з чим у столиці очікується активне танення снігу.

Віце-прем'єр Олександр Вілкул заявляє, що активне танення снігу в Україні очікується з 5 квітня. "Ми робимо все для того, щоб був ефективний пропуск води. Найголовніше, що я хочу сказати - це те, що є резервні ємності у водоймищах", - сказав Вілкул.

У свою чергу голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських додав, що Київ і область будуть захищені від паводку при збалансованому регулюванні рівня води у дніпровському каскаді.

"У Київській області ... можливе підтоплення талими ґрунтовими водами окремих населених пунктів, особливо в районах приватного житлового будівництва. Враховуючи значні запаси снігу в Києві і Київській області, підвищується рівень підтоплення низинних територій міста, але при збалансованому регулюванні рівня води у дніпровському каскаді ці території будуть захищені", - сказав він.

За даними ДСНС, з 1 по 5 квітня поточного року очікується підвищення температури повітря до 13 градусів тепла з подальшим підвищенням до 17-20 градусів, що становить особливу небезпеку для підтоплення садиб, що стоять в заплавах річок.

Він також зазначив, що в окремих регіонах країни ситуація із запобіганням повені залишається "вкрай незадовільною". Зокрема, це стосується Житомирської, Закарпатської, Тернопільської, Хмельницької та Одеської областей.

За словами Болотських, в цих регіонах існує проблема забруднення русел річок сміттям і деревами, що може призвести до підвищення рівня води.

Зокрема на півдні Одеської області у зв'язку з підвищенням рівня ґрунтових вод і таненням снігу існує загроза підтоплення 33 населених пунктів, в яких проживає 42 тисячі людей.

Читайте також:

На вулицях Києва зафіксовано перше підтоплення через танення снігу

Ліквідація сніжної стихії обійшлася Києву в десятки мільйонів гривень

Після рекордного снігопаду Києву загрожує сильна повінь

Потепління в Україні почнеться після 30 березня

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...