У Генштабі пообіцяли демобілізацію військовослужбовців на кінець березня-квітень

8 лютого 2016 в 15:26

З початку року контрактну службу в Україні проходять 6000 військових. "Чим більше буде військовослужбовців за контрактом, тим меншою буде необхідність мобілізації", - заявив глава Генштабу ЗСУ Віктор Муженко.

demobilization
Раніше планувалося, що демобілізація почнеться в лютому 2016-го
nikinform.com

Чергова демобілізація військовослужбовців Збройних сил України відбудеться в кінці березня - на початку квітня цього року, повідомив начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко.

Під час зустрічі з іноземними військовими аташе у Києві Муженко також повідомив, що у Збройних силах України постійно збільшується кількість військовослужбовців, які виявили бажання служити за контрактом.

"На сьогодні вже оформлені і проходять підготовку, а деякі проходять вже і військову службу близько 2,5 тисячі контрактників. Ще близько 4,5 тисяч оформляють документи. Тобто з 1 січня, станом на 8 лютого, близько 6000 виявили бажання (служити за контрактом - ред.)", - сказав Муженко.

"Чим більше буде військовослужбовців за контрактом, тим меншою буде необхідність мобілізації", - додав Муженко.

15 січня у Генеральному штабі Збройних сил України заявляли про намір провести сьому хвилю мобілізації, проте точних термінів її початку не вказували. Перед цим з'являлася інформація про те, що сьома хвиля мобілізації в Україні може початися в кінці зими - на початку весни 2016 року.

21 січня міністр оборони України Степан Полторак заявив, що військові вивчають питання про необхідність проведення сьомої хвилі мобілізації, а розрахунки робить Генштаб.

Раніше заступник міністра оборони України-керівник апарату генерал-лейтенант Олександр Дублян заявив, що демобілізація українських військовослужбовців, призваних у рамках четвертої хвилі часткової мобілізації почнеться у лютому 2016-го.

У 2015 році пройшли три хвилі мобілізації, призов на службу проходив фактично безперервно. Четверта хвиля тривала з 20 січня до 19 квітня, п'ята — з 19 квітня до 19 червня. Шоста хвиля стартувала 19 червня і завершилась 17 серпня. Паралельно з процесом мобілізації йшла демобілізація військовослужбовців, призваних у попередні хвилі мобілізації в 2014 році, які відслужили рік в армії. Таким чином, влада забезпечує ротацію особового складу.

13 жовтня в Україні завершилася демобілізація третьої хвилі часткової мобілізації військовослужбовців Збройних Сил України, призваних у липні 2014 року.

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.04
EUR 29.06
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...