Топ Новини

Тягнибок підтримує заборону на усиновлення дітей іноземцями

19 січня 2013 в 14:12

Хоча "Свобода" не вважає жорсткість правил усиновлення своїм першочерговим завданням, Тягнибок впевнений, що не можна віддавати іноземцям головний скарб нації - її генофонд.

tyagnibok-2.jpg
Олег Тягнибок
Андрій Товстиженко, ZN.UA

ВО "Свобода" підтримує заборону усиновлення українських дітей іноземцями. Водночас, політична сила не вважає введення такої заборони своїм першочерговим завданням - "Свобода" може повернутися до цього питання після ініціювання найбільш важливих законопроектів, щодо боротьби з "антиукраїнським режимом".

Про це ZN.UA повідомив лідер політичної сили Олег Тягнибок, коментуючи законопроект про спрощення процедури усиновлення, внесений до парламенту президентом Віктором Януковичем.

"Ми і надалі будемо наполягати на забороні усиновлення українських дітей іноземцями", - заявив політик, нагадавши, що такий пункт міститься в програмі його партії.

"Ми переконані, що в умовах глибокої демографічної кризи, і після того, як Україна пережила жахи голодоморів, не можна так легко віддавати іноземцям один з найголовніних скарбів нації - її генофонд", - зазначив Тягнибок.

"Крім того, ми чудово розуміємо: має пройти багато років з нормальною владою в Україні, поки наша держава стане здатною контролювати через свої дипломатичні служби умови, в яких проживають за кордоном наші усиновлені іноземцями діти. Сьогодні практично немає ніяких гарантій, що усиновлена дитина не стане об'єктом уваги чорних трансплантологів", - вважає лідер партії.

- Іноземцям хочуть спростити процедуру усиновлення дітей з України

Тягнибок вважає, що одним з рішень проблеми сирітства може стати надання дітям-сиротам державної адресної допомоги в розмірі, не меншому, ніж розмір прожиткового мінімуму.

"Щодо законопроекту, який впроваджує в життя положення нашої програми про заборону усиновлення іноземцями, то її цей пункт не є першочерговим. Він буде внесений після ініціювання найбільш важливих законопроектів, щодопершочергових кроків з повалення антиукраїнського режиму та проведення корінних змін з метою досягнення національної, соціальної та історичної справедливості", - зазначив політик.

При цьому лідер ВО "Свобода" зазначив, що потрібно покращити рівень життя середньостатистичного українця, тим самим збільшивши його бажання і можливості усиновляти дітей.

Подробиці читайте в свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна" в статті Алли Котляр "Мама vs mother, або Про відцентрову силу антимагнітського закону".

Читайте також:

В Україні планують продовжити термін подачі заяв на усиновлення дітей

ЮНІСЕФ розкритикував заборону Росії на усиновлення дітей іноземцями

Держдума Росії прийняла відповідь на "закон Магнітського", розширивши санкції на всі країни

Більшість українців позитивно ставляться до усиновлення дітей-сиріт

За матеріалами: DT.UA
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Oles Lytvynovych 6 марта, 14:09 Як не нашкодити дитині, нашими, батьківськими заборонами я читав у 5-ому номері україномовного психологічного журналу Експеримент Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...