Топ Новини

Суд переніс розгляд апеляції Павличенків на 12 березня

6 лютого 2013 в 13:28

Колегія суддів все ж таки вирішила призначити у справі Павличенків почеркознавчу експертизу аркуша формату А4, яку доручила виконати Київському науково-дослідницькому інституту судових експертиз.

Дмитрий и Сергей Павличенко
Дмитро і Сергій Павличенки

Апеляційний суд міста Києва переніс розгляд апеляції Сергія і Дмитра Павличенків на 12 березня, яких звинувачують у вбивстві судді Шевченківського суду Сергія Зубкова, у зв'язку з проведенням почеркознавчої експертизи.

Суддя В'ячеслав Дзюбін, зачитавши свідчення підсудних, які вони давали на попередньому судовому слідстві, поставив на обговорення питання про можливість проведення почеркознавчої експертизи аркуша з адресою вбитого судді Сергія Зубкова, який був знайдений на кухні Павличенків. Таким чином суд хоче з'ясувати, чи належав почерк на папері з адресою Голосіївська, 13 комусь з підсудних.

Учасники процесу не заперечували проти проведення почеркознавчої експертизи.

Порадившись у нарадчій кімнаті, колегія суддів все ж таки вирішила призначити у справі Павличенків почеркознавчу експертизу аркуша формату А4, яку доручила виконати Київському науково-дослідницькому інституту судових експертиз.

У зв'язку з проведенням експертизи у справі Дмитра і Сергія Павличенків суд вирішив відкласти розгляд справи до 11 години 12 березня.

Апеляційний суд міста Києва 6 лютого почав слухання скарги на вирок Голосіївського районного суду столиці, яким Дмитра і Сергія Павличенків визнали винними у вбивстві судді Шевченківського суду Сергія Зубкова.

Нагадаємо 21 березня 2011 року у під'їзді свого будинку на вул. Голосіївська убитий суддя Шевченківського районного суду Сергій Зубков. На його тілі були виявлені вогнепальні поранення, у тому числі в голову, і три ножові поранення.

За підозрою у скоєнні цього злочину був затриманий Дмитро Павличенко і його син Сергій. 7 грудня 2011 прокуратура столиці передала в Голосіївський райсуд Києва кримінальну справу за звинуваченням батька і сина Павличенків у вбивстві судді Зубкова. 2 жовтня 2012 суд засудив Дмитра Павличенка до довічного ув'язнення, а його сина Сергія до 13 років позбавлення волі. 14 січня 2013 року Апеляційний суд почав розгляд скарги на вирок Голосіївського районного суду столиці щодо "справи Павличенків".

Читайте також:

Павличенко розповів, як УБОЗівці "вибивали" з нього явку з повинною

У США збирають підписи під ініціативою ввести "список Павличенків" для України

До справи Павличенків може бути причетний колишній банкір

Суд скасував рішення про виселення сім'ї Павличенків, що нібито стало причиною вбивства судді

За матеріалами: УНН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...