Стало відомо ім'я міліціонера, який оприлюднив відео знущань над Гаврилюком

28 листопада 2014 в 11:37

В Україну повернувся міліціонер, який зважився оприлюднити відео знущань над майданівцем козаком Михайлом Гаврилюком.

вид.
Антон Гусєв вже не боїться показувати своє обличчя

Стало відомо ім'я колишнього міліціонера, який, виклав в інтернет відео знущань співробітників "Беркута" над козаком Михайлом Гаврилюком. Після свого вчинку правоохоронець вимушений був звільнитися з органів і виїхати з родиною з України.

Сьогодні колишній капітан міліції Антон Гусєв повернувся на батьківщину і, не боячись репресій, показав своє обличчя і зізнався, що саме він виклав в інтернет шокуюче відео.

"Мене це шокувало, я вирішив сам викласти його в інтернет. Мені тоді здалося, що це був найзухваліший фрагмент того, що я бачив, однак це був не поодинокий випадок", - зізнався Антон Гусєв в інтерв'ю "Радіо Свобода".

За його словами, дії "беркутівців" на Майдані назавжди змінили його ставлення до правоохоронної системи. "Можливо, для когось я зрадив систему, але я не зрадив український народ, якому я дав присягу на вірність. Я давав присягу народові, а не системі", - сказав колишній міліціонер.

Він також зізнався, що з Михайлом Гаврилюком хотів би зустрітися і поспілкуватися, але ось уже дев'ять місяців не може того дочекатися. Навіть прийшов під Верховну Раду в перший день роботи нового скликання, але знову так і не зміг зустрітися з Гаврилюком.

Розшукати міліціонера, який наважився оприлюднити шокуюче відео, ЗМІ вдалося ще в самий розпал подій Евромайдана в січні. Однак тоді він боявся показувати своє обличчя. Але розповів, яким чином відео потрапило до нього, і чому він зважився на такий вчинок.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.04
EUR 29.06
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...